Vylepšete své vztahy s krystaly

Vylepšete své vztahy s krystaly pěti elementů

UŽÍVANÉ KRYSTALY

  • zvolte si nejméně jeden krystal z těchto skupin náležejících jednotlivým elementům: vodní krystaly (modré, nachové, černé): ametyst, akvamarín, gagát zemské krystaly (žluté a hnědé): citrín, tygří oko kovové krystaly (bílé): opál, selenit, čirý křišfál dřevěné krystaly (zelené): jadeit, mechový achát ohnivé krystaly (červené, růžové): červený kalcii, červený jaspis, růženín

SCHOPNOSTI KAMENE: užití těchto krystalů

  • dodává energii,
  • očišťuje a ochraňuje prostředí,
  • povzbuzuje mír, lásku a spontánnost,
  • dobrou komunikaci,
  • harmonii a rovnováhu

UMÍSTĚNÍ: na konferenčním stolku, postranním stolku, poličce ve východní části obývacího pokoje. Nedávejte na okenní parapet, protože sluneční paprsky by mohly kameny přehnaně stimulovat.

Ve feng šuej - umění rozestavení nábytku a proudění energie - se pět čínských elementů, voda, země, oheň, dřevo a kov, spojují, aby společně vytvářely harmonii. Vyberete-li si krystaly z každé skupiny elementů a umístíte je společně, vytvoříte symbol dokonalé rovnováhy a štěstí. Když misku s krystaly položíte do východní části obývacího pokoje, povzbudíte vlastnosti této oblasti - ve feng šuej východ zastupuje harmonické vztahy v rodině a s přáteli.

Nabití krystalu
Miska s krystaly pěti elementů vytváří rovnovážné prostředí v pokoji, v němž je zapotřebí získat uvolněnou a společenskou atmosféru. Vámi zvolené krystaly se stanou dobrým tématem k hovoru, ale také nabijí prostor energií, povzbudí stimulující rozhovor s přáteli a přinesou spousty radosti a smíchu. Kupte si přírodní i leštěné kameny, které spoluvypadají hezky, a vystavte je v čiré skleněné misce, abyste se na ně mohli dívat ze všech úhlů. Nezapomínejte kameny každých pár týdnů čistit, aby jimi mohla energie neustále proudit.

Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247