Vylepšete své vztahy s krystaly

Vylepšete své vztahy s krystaly pěti elementů

UŽÍVANÉ KRYSTALY

  • zvolte si nejméně jeden krystal z těchto skupin náležejících jednotlivým elementům: vodní krystaly (modré, nachové, černé): ametyst, akvamarín, gagát zemské krystaly (žluté a hnědé): citrín, tygří oko kovové krystaly (bílé): opál, selenit, čirý křišfál dřevěné krystaly (zelené): jadeit, mechový achát ohnivé krystaly (červené, růžové): červený kalcii, červený jaspis, růženín

SCHOPNOSTI KAMENE: užití těchto krystalů

  • dodává energii,
  • očišťuje a ochraňuje prostředí,
  • povzbuzuje mír, lásku a spontánnost,
  • dobrou komunikaci,
  • harmonii a rovnováhu

UMÍSTĚNÍ: na konferenčním stolku, postranním stolku, poličce ve východní části obývacího pokoje. Nedávejte na okenní parapet, protože sluneční paprsky by mohly kameny přehnaně stimulovat.

Ve feng šuej - umění rozestavení nábytku a proudění energie - se pět čínských elementů, voda, země, oheň, dřevo a kov, spojují, aby společně vytvářely harmonii. Vyberete-li si krystaly z každé skupiny elementů a umístíte je společně, vytvoříte symbol dokonalé rovnováhy a štěstí. Když misku s krystaly položíte do východní části obývacího pokoje, povzbudíte vlastnosti této oblasti - ve feng šuej východ zastupuje harmonické vztahy v rodině a s přáteli.

Nabití krystalu
Miska s krystaly pěti elementů vytváří rovnovážné prostředí v pokoji, v němž je zapotřebí získat uvolněnou a společenskou atmosféru. Vámi zvolené krystaly se stanou dobrým tématem k hovoru, ale také nabijí prostor energií, povzbudí stimulující rozhovor s přáteli a přinesou spousty radosti a smíchu. Kupte si přírodní i leštěné kameny, které spoluvypadají hezky, a vystavte je v čiré skleněné misce, abyste se na ně mohli dívat ze všech úhlů. Nezapomínejte kameny každých pár týdnů čistit, aby jimi mohla energie neustále proudit.