Jak se napojit na duchovnost
Napojte se na svou duchovnost s bílým křemenem Problém Ztratili jste v životě lásku, jste skleslí, vaše umělecká stránka zůstává nenaplněna. Patrně vám chybí energie v horní části hlavy. Řešení Abyste probudili svou duchovní moudrost a vnímání krásných věcí v životě, zapracujte energií krystalu na korunní čakře: sedmém energetickém centru. Povzbuďte energii Korunní čakra je také místem, které vám umožňuje hlouběji meditovat a projevovat laskavost a soucit k ostatním.
Jak očistit auru
Očistěte svou auru ametystem Problém Máte za sebou náročný den plný bezvýchodných problémů v práci nebo děti doma vyváděly. A k tomu ještě stres při cestování. Řešení Očistěte svou auru od celodenní negativity, osvěžíte tím také mysl, tělo i ducha. Očistěte energii Purpurová barva ametystu podle léčitelů reprezentuje spojení noci a dne. Uklidňuje, utišuje, pomáhá přechodu z vědomí do podvědomí: přechodu ze stavu probuzení do spánku. Je to mocný a ochranitelský krystal, může očistit auru od všech nečistot, které jste na sebe během dne nabrali.
Probuďte osobní sílu
Zvyšte osobní sílu s citrínem Problém Vaše ego je vyčerpané, máte osobní krizi nebo máte pocit, že vám chybí osobní síla. Může být snížena hladina energie pod hrudním košem. Řešení Chcete-li ego vyzdvihnout v plné síle, postarejte se krystalem o solární čakru: třetí centrum duchovní energie. Povzbuďte energii Solar plexus je místem, které rozhoduje o osobních výsledcích a má vliv na odvážné vyjádření věcí, které jsou pro vás důležité.
Jak probudit kreativitu
Probuďte kreativitu oranžovým kalcitem Problém Máte pocit, že jste ztratili své tvůrčí schopnosti a kreativitu, nebo vám v životě chybí nějaké naplnění. Narušena může být energie uprostřed těla. Řešení Chcete-li zvýšit svoji kreativitu, zapracujte s krystalem na sakrální čakře: druhém centru duchovní energie
Jak stát pevně s nohama na zemi
Stůjte nohama na zemi s heliotropem Problém  Máte pocit, že jste vykořenění, oslabily se vám instinkty? Pak energie ve spodní části pánve není v plné síle. Řešení Chcete-li se cítit více spjatí se zemí, uzemnění, potřebujete ošetřit základní čakru: první energetické centrum Povzbuďte energii Základní čakra je také oblastí ochrany samy sebe, spojuje se s našimi instinkty a chrání nás od nebezpečí.
Jak zahnat negativitu kolegů
Zažeňte negativitu kolegů záhnědou Záhněda je ochranitelský krystal s kouřovým zabarvením. Tmavý odstín způsobuje radiace a obsah uhlíku, železa nebo titanu. Kámen prý svou temnou barvu ztrácí a postupně jasní, jak s jeho pomocí odstraňujete ze svého života negativitu a problémy. Jeho jedinečné vibrace vám pomáhají vyrovnávat se s potížemi. Dokáže mírnit všechny nežádoucí vibrace kolem vás - takže je to velmi silný kámen, který můžete používat v práci, když potřebujete zahnat škodolibosti nebo nepříjemné řeči kolegů.
Jak se zbavit únavy z počítače
Zbavte se únavy z práce s počítačem s fluoritem O používání fluoritu k rituálům toho moc nevíme. Ale víme, že se používal už od nejstarších dob, neboť byl nalezen při vykopávkách v Pompejích. Dnes jej léčitelé, kteří pracují s krystaly, používají jako kámen očištění a ochrany. Fluorit můžete použít doma i v kanceláři aby pohlcoval elektromagnetické záření z počítačů a také pozvedal celkovou hladinu energie na pracovním místě. Počítačové obrazovky vydávají elektromagnetické záření, většina z něj je sice filtrována, ale jak monitor stárne, účinnost filtrů se zmenšuje.
Jak se spojit s vnitřní moudrostí
Spojte se s vnitřní moudrostí s lapis lazuli Lapis lazuli býval uctíván dávnými kulturami jako byli Sumerové, kteří věřili, že obsahuje duše bohů a bohyní a že budou-li tento kámen nosit přiblíží se bohům a získají magické schopnosti. Je to mystický krystal, vytváří vnitřní i vnější harmonii duše, těla i ducha. Když vám život připadá jako jeden velký neúspěch lapis vám pomůže vzít jej zase do vlastních rukou. V duši zažene pocity stresu a pomůže vám vyrovnávat se s potížemi v práci, zvlášť když máte pocit, že vám už došla řešení a nápady. Lapis lazuli má zvláštní ochranitelskou sílu, která odstraňuje vaše vnitřní zábrany a dovoluje vám napojit se na intuici, aby vás vedla, když potřebujete.
Jak si vytvořit vnitřní harmonii
Vytvořte si vnitřní harmonii s křišťálovým kyvadlem Problém pokud vám docházejí síly, jste apatičtí nebo vás nic nebaví, můžete mít v nerovnováze jednu nebo i více čaker. Řešení Kyvadlo z přírodního křišťálu, které výborně zvyšuje energie, vám může pomoci tyto energetické nerovnosti odhalit. Můžete pak čakru nebo čakry napravit správnou barvou krystalu, která dané oblasti odpovídá.
Jak snížit roztrpčenost v práci
Snižte roztrpčenost v práci modrým kyanitem Slovo kyanit pochází z řeckého což znamená modrý a právě modrá je základní barvou tohoto krystalu. Je to plochý kámen s jakoby perleťovým, povrchem a často bývá nepravidelně zbarvený, uprostřed se mohou objevovat sytější modré odstíny. Jeho vysoké duchovní vibrace mohou podporovat vaše uvědomění si psychických sil a zvyšovat intuici i schopnosti řešit problémy.
Jak zastavit neustálé vyrušování
Zastavte neustálé vyrušování Ametystem Ametyst je duchovní krystal, ale má také transformační schopnosti křišťálu. Tento vysoce ochranitelský kámen nosívali staroegyptští vojáci, aby utišil jejich strádání v bitvě. Ametyst se ovšem může stát i vaším talismanem v práci. Musíte-li psát zprávy, připravovat se na jednání a odpovídat na řadu e-mailů, ze všeho nejméně toužíte, aby vás kolegové neustále vyrušovali. Špičatý krystal ametystu na stole podpoří vaše odhodlání uklidní obavy nebo úzkosti, kdykoli se na něj podíváte, a přitom také odežene nechtěné návštěvníky, když se snažíte stihnout důležitý termín.
Jak vyřešit spory
Vyřešte spor s modrým měsíčním kamenem Modrý měsíční kámen, kterému se také říká duhový měsíční kámen, může se svým kouzelným perleťovým leskem vypadat jako z jiného světa - říká se o něm, že za úplňku je to kámen proroctví. Přesto je to kámen našeho materiálního světa. Učí nás důležitosti lásky, což je fakt, který pronikne i k tomu nejzatvrzelejšímu cynikovi. Je to kámen vyrovnanosti, reguluje mužskou i ženskou energii, tvrdému muži dovoluje přijmout jeho ženskou stránku a silné ženě nabízí více empatie. Spojuje se s měsíčními cykly, pomáhá uklidňovat rozbouřené emoce a snižuje hladinu stresu. Měsíční kámen je znám také svými schopnosti pomáhat při dosažení shody, proto si můžete v kanceláři zachovat neutrální zónu, když jej položíte na stůl. V napjatých sporech s kolegy dokáže tento citlivý kámen kolem vás vybudovat empatický štít.
12345678
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247