Pomoc při stresu z telefonátu

SCHOPNOSTI KAMENU:

  • používání těchto kamenů vám přinese vyrovnané emoce, utiší mysl, odnese stres, sníží pocit frustrace, zneutralizuje zlobu a podráždění, ochrání psychiku, vytvoří ochrannou barteru, poskytne uzemňující energii

KRYSTALY: vyberte si dva krystaly z každé nabízené skupiny:

  • uklidňující: achát, akvamarín, howlit, selenit
  • uvolňující stres: jantar, modrý kyanit, zahněda
  • rozpouštějící zlobu: modrý achát, zelený aventurin, olivín, červený granát
  • ochraňuje: ametyst, heliotrop, hned9 jaspis, karneol

První pomoc při stresu z telefonátu 
Pokud pracujete doma, s vnějšími světem komunikujete především přes e-mail a telefon. Když ovšem mate hodně práce, některé telefonáty vám mohou způsobovat nepříjemné napětí, protože po vás kdosi začal, abyste dělali několik věcí najednou. Proto mějte poblíž telefonu zvláštní směsici pečlivě vybraných krystalů zbavujících stresu. Mohou vás ochránit před vibracemi z negativních lidí nebo vysávače energie, které vás rozrušují, a pomohou vám zvládat složité situace bez rozčilování.

Léčba
Umístěte barevné léčivé krystaly k telefonu, mohou posloužit jako emoční první pomoc. Uzemňující schopnosti těchto kamenu vám dodají emoční podporu, když děláte najednou mnoho věcí, a vytvářejí harmonii, která vás pracovní prostor. Kupujte krystaly hladké, obroušené, abyste mohli vhodný krystal mnout v dlani, když cítíte, že se rozčilujete nebo zlobíte během náročného telefonátu. Zelené léčivé schopnosti aventurínu odvedou vaši zlobu a zanechají ve vás dobrý pocit. Když vás rozčiluje náročný klient vyberte si třeba ametyst a vnímejte jeho vysoce duchovní vibrace, které vás chrání před emočními výlevy", nebo použijte heliotrop, který odežene negativní vibrace ci nechtěné poznámky. Kameny vždy po několika týdnech očistěte, zejména když za sebou mate hned několik frustrujících rozhovorů.

Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247