Jak snížit geopatogenní zóny

AMETYST SCHOPNOSTI KAMENE

  • silně ochranný kámen, který blokuje geopatogenní zóny nebo negativní energie prostředí
  • rozhání zlost a úzkost, vyrovnává emoce, zvyšuje intuici, utišuje nebo povzbuzuje podle potřeby, přináší poklid a mír, posiluje psychiku a meditaci;

KRYSTAL

  • křišťál v kyvadlu; dva větší nebo několik menších ametystů

Snižte geopatogenní zóny a neutralizujte je ametystem 
Křišťál a ametyst jsou oba piezoelektrické, což znamená, že v sobě obsahují pozitivní i negativní polaritu a mohou vydávat elektromagnetickou energii. Tyto velmi citlivé kameny lze užít k nalezení a neutralizaci negativních zemských energií neboli geo-patogenních vlivů, které způsobují netečnost a všeobecnou únavu. Lidské tělo se přizpůsobuje normálním zemským energiím (nebo radiačním vinám), které vycházejí ze země.

Geopatogenní zóny se objevují tam, kde jsou tyto energie nějak narušené, často v přítomnosti vodního toku, tunelu nebo starého dolu pod vaším bydlištěm.
Dalším důvodem nevyvážených energií mohou být zlomy - jsou to silné proudy energií, které procházejí podél zemského zlomu nebo jednotlivých vrstev, zvlášť když váš dům stojí na spojnici takových vrstev.

Léčba
Chcete-li zjistit, jestli máte v obývacím pokoji nějaké oblasti negativní energie, musíte je napřed najít, a to například pomocí kyvadla.

  1. Vezměte si kyvadlo s křišťálem a požádejte je, aby ukázalo, jak naznačí kladnou odpověď: většinou se roztočí ve směru hodinových ručiček.
  2. Pak požádejte, ať ukáže zápornou odpověď: většinou se roztočí proti směru hodinových ručiček, ale může to být i obráceně.
  3. Potom projděte pokojem, zastavujte se na různých místech a ptejte se kyvadla: „Jsou tady nějaké negativní zemské energie, které ovlivňují moje zdraví Zaznamenejte, ve kterých oblastech zní odpověď ano.
  4. Pak umístěte na tato místa pod koberec dva velké ametysty nebo několik menších a požádejte je, aby pomohly neutralizovat negativní vibrace, které mají neblahý vliv na vaše zdraví.

Jak poznáte geopatogenní zóny.
Trápí vás zdravotní problémy bez jasných příčin? Přijeli jste někdy třeba do hotelu a bez jakéhokoliv důvodu jste se v něm necítili dobře? Špatně se vám spí v ložnici nebo vás často bolí hlava? To je jen několik příznaků, které mohou o výskytu geopatogenních zón vypovídat.

Říkalo se jim „černé skvrny“, „dračí žíly“ nebo také „Božská místa“. Výskyt geopatogenních zón a zmínky o nich sahají hluboko do minulosti. Tato místa jsou zmiňovaná již ve staroegyptských a čínských rukopisech. Například čínský císař, který žil v roce 2300 př. n. l. vydal nařízení zakazující stavbu bez souhlasu lékaře nebo kněze. Tato vyhláška dokonce dodnes platí v některých čínských provinciích.   

Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247