Jak vylepšit náladu v koupelně

CITRÍN SCHOPNOSTI KAMENE

  • silně očišťující krystal, prohřívá a rozveseluje okolí, povzbuzuje psychiku a optimismus, léčí jakoukoli negativitu

KRYSTAL

  • citrín (žlutý, žlutohnědý), průsvitný, často se objevuje ve shlucích

Vylepšete náladu v koupelně citrínem
Citrín je příjemný, štědrý a příznivě působící kámen, jehož název je údajně odvozen z francouzského slova le citron, tedy citron. Mnohé krystaly totiž mají přímo citronovou, jasně žlutou barvu. Patří mezi křišťály, je spojen se sluncem, a proto přináší radost a optimismus. Jeho hřejivé a povzbuzující vlastnosti jsou jako stvořené pro koupelnu, kde bývá vlhko a energie tam mohou proudit dost lenivě.

Dokáže také přeměňovat a rozpouštět negativní energii, proto nikdy nepotřebuje čištění. Často se mu říká kámen obchodníků, svou šťastnou a štědrou aurou přitahuje do života prosperitu a hojnost.

Nabití krystalu
V koupelně bývá mnoho páry, proto se tam můžete cítit, jako by na vás všechno padalo a svíralo vás. Citrín na poličce, kde se bude moci zalesknout ve slunci, nebo na okraji vany dokáže tento stísněný pocit odstranit a okolí rozjasnit.

  1. Podržte kámen v rukou a vnímejte, jak jeho vibrace zvyšují vaši sebedůvěru; s tímto kamenem ze sebe budete mít vždy dobrý pocit.
  2. Požádejte ho, aby své přirozené nadšení šířil po celé místnosti a udržoval ji jasnou a vzdušnou, a pak jej položte na zvolené místo.

UMÍSTĚNÍ: na poličku nebo na okraj vany

Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247