Jak oživit rostliny

TUMALÍN ZELENÝ SCHOPNOSTI KAMENE

  • úžasně léčivý;
  • přináší rovnováhu a napomáhá růstu

UŽÍVANÝ KRYSTAL

  • zelený turmalín, lesklý, neprůsvitný, podlouhlý nebo šestihranný kámen

Oživte rostliny zeleným turmalínem 
Zelenému turmalínu se také říká verdelit a spojuje se s čakrou srdce, neboli centrem lásky. Je uznávaný jako léčivý kámen. Bývá spojován s Venuší a elementem země. Zastupuje plodnost, proto jej můžete užít k oživení rostlin v domácnosti a povzbuzení jejich zdravého růstu.
Domácí rostliny umějí úžasným způsobem nabíjet obývací pokoj energií, protože povznášejí atmosféru a pomáhají zvyšovat obsah kyslíku Mnohé z nich zlepšují vlhkost vzduchu, filtrují jej a zbavují škodlivých látek, jako je formaldehyd, který se často vyskytuje v nových kobercích a některém nábytku. Jestliže se některé rostlině nedaří nebo vypadá nemocně, musíte se o ni postarat a pomoci jí zase ozdravět, aby prostředí v obývacím pokoji zůstávalo pozitivní a plné energie.

Léčba
Jestliže některá rostlina potřebuje víc lásky a pozornosti, odstraňte všechny uschlé listy nebo květy a zastřihněte zaschlé stonky. Nyní vezměte zelený turmalín a několik minut jej podržte v dlaních. Nalaďte se na jeho vyzařování a požádejte jej o láskyplnou pomoc, aby se rostlina uzdravila a znovu ožila.

  • Umístěte kámen na půdu u stonku rostliny a pozorujte, jak se během pár týdnů rostlina začne vracet do života.
  • Abyste podpořili růst, nechte krystal v květináči ještě chvíli, ale pravidelně jej očišťujte
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247