Jak harmonizovat energii

AKVAMARÍN SCHOPNOSTI KAMENE

  • vnáší mír, naplňuje a obklopuje místnost pocity lásky a inspirace, očišťuje a uklidňuje atmosféru, povzbuzuje vyrovnanost emocí

KRYSTAL

  • akvamarín (zelenomodrý), čirý nebo neprůsvitný, může být broušený do fazet, ale často bývá jen leštěný 

Harmonizujte energii akvamarínem
Akvamarín je polodrahokam, člen skupiny berylů. Jeho příjemná zelenomodrá, jiskřivá barva nám na první pohled připomene uklidňující pohupování mořských vin.

Kdysi se věřilo, že je to kámen bohyně moře, jakou byla Amfitrité manželka řeckého boha moří Posediona, a Afrodíté, řecká' Venuše, zrozená z mořské pěny.
V minulosti tento kámen nosívali námořníci jako talisman, aby je chránil daleko od domova a ochránil je před utopením.

Kámen je tedy spojován s vodou, proto jeho očištění v oceánu za úplňku může být mimořádně silným zážitkem. Vibrace akvamarínu si rozumějí s vodní energií, proto se tento kouzelný kámen používá v koupelně, kde vytváří oázu klidu a harmonizuje energie, které tam už existují.

Nabití krystalu
Koupelna by měla být svatyní, místem úniku, kde se očistíte a spláchnete starosti všedního dne, proto je moudré umístit sem krystal, který dodává mír a také očišťuje atmosféru a udržuje rovnováhu.

  1. Vezměte svůj akvamarín do dlaní a požádejte jej, aby místnost neustále naplňoval svými mírumilovnými a povznášejícími vibracemi. a odháněl vše nečisté.
  2. Pak kámen položte na okraj vany, abyste jej mohli obdivovat a užívat si jeho uklidňujících vlastností, zbavovat se stresů a starostí, když se koupete.
  3. Pokud jste měli těžký den, přejíždějte si kamenem po celém těle, abyste se zbavili veškerých starostí.

UMÍSTĚNÍ: na okraj vany nebo na poličku, kde jej při koupání uvidíte

Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247