Udržte ovoce a zeleninu čerstvou

AQUA AURA SCHOPNOSTI KAMENE

  • síly zlata a křišťálu dokážou výrazně zvyšovat energii, pomáhají chránit a léčit, působí na potřebné úrovni vibrací, chrání potraviny a rostliny

KRYSTAL

  • čtyři modré aqua aura, s ostrými špičkami, nebo shluk. Aqua aura se uměle spojuje se zlatem, které vytváří různé syté zabarvení.

Udržte ovoce a zeleninu čerstvou s aqua aura
Tento nádherný krystal se vyrábí uměle; tajemným alchymickým procesem se krystaly křišťálu spojují s čistým zlatem a výsledkem je překrásná barva kamene aqua aura.

Barvou se podobá akvamarínu, opalizuje a odráží úžasné odstíny modré (nebo purpurové, pokud byl krystal přehřán). Kombinace krystalu a vzácného minerálu vytváří vysoce intenzívní energetické vibrace, které ideálně zvyšují životní sílu a ochraňují vitaminy a minerály v ovoci a zelenině. Vysoký elektrický náboj křišťálu byl rovněž dokázán Kirlianovou fotografií, na níž je zachycen infračervený obrázek krystalu, který ukazuje energetické pole.

Nabiti krystalu 

  1. Používejte kameny aqua aura s ostrým koncem nebo shluky s výraznými zakončeními, abyste mohli energii navést přímo k potravině, kterou chcete uchovat čerstvou.
  2. Berte krystaly do rukou jeden po druhém, krátce je podržte a požádejte je, aby udržovaly potraviny čerstvé po delší dobu.
  3. Nyní krystaly uložte do misky s ovocem, špičky by měly směřovat dovnitř.
  4. Nebo je rozložte kolem košíku se zeleninou a sledujte, jak potraviny zůstávají jasné a živé.
  5. Pokud chystáte jídlo, naměřte jeden krystal k ingrediencím, které krájíte, abyste povzbudili jejich čerstvost.

UMÍSTĚNÍ: kolem zeleniny a ovoce

Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247