Jak se spojit s vnitřní moudrostí

LAPIS LAZULI SCHOPNOSTI KAMENE

  • pomáhá duchovnímu rozvoji a intuici,
  • přináší duševní vyrovnanost a jasnost, ulevuje od stresu, vyrovnává fyzické, duchovní i emoční stavy,
  • pomáhá dosažení objektivity a jasnosti

KRYSTAL

  • lapis lazuli (modrý se zlatými skvrnkami, může být I modrobílý [bílá je kalcit]; může obsahovat černé skvrnky lazulitu)

Spojte se s vnitřní moudrostí s lapis lazuli
Lapis lazuli býval uctíván dávnými kulturami jako byli Sumerové, kteří věřili, že obsahuje duše bohů a bohyní a že budou-li tento kámen nosit přiblíží se bohům a získají magické schopnosti.

Je to mystický krystal, vytváří vnitřní i vnější harmonii duše, těla i ducha.

Když vám život připadá jako jeden velký neúspěch lapis vám pomůže vzít jej zase do vlastních rukou. V duši zažene pocity stresu a pomůže vám vyrovnávat se s potížemi v práci, zvlášť když máte pocit, že vám už došla řešení a nápady. Lapis lazuli má zvláštní ochranitelskou sílu, která odstraňuje vaše vnitřní zábrany a dovoluje vám napojit se na intuici, aby vás vedla, když potřebujete.

Nabití krystalu

  1. Chcete-li se dostat ke zdroji odpovědí, posaďte na tichém místě, zavřete oči a položte si krystal na čakru třetího oka: už jen dotek kamene prý vylepšuje duševní i emoční stav.
  2. Zhluboka dýchejte a jakoby meditujte, soustřeďte se na svůj problém a v duchu si říkejte: Právě teď nalézám řešení. Vnímejte, jak kreativní vibrace krystalu otvírají vaše podvědomí a vnitřní moudrost.
  3. Seďte tak několik minut, dokud neucítíte, že se k vám blíží odpověď.

UMÍSTÉNÍ: na čakru třetího oka uprostřed čela

Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247