Jak podpořit oddanost

OPÁL SCHOPNOSTI KAMENE

  • vyrovnává emoce, kontroluje duševní rozpoložení, absorbuje city, zesiluje je a vysílá je zpátky ke zdroji,
  • přináší oddanost a věrnost, posiluje sebeúctu

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

  • pomáhá vidění zejména jako esence,
  • léčí horečku a záněty,
  • pomáhá při špatném fungování žláz a zadržování tekutin, snižuje

KRYSTAL

  • opál (bílý, černý, béžový, modrý, žlutý, hnědý, oranžový, červený, nachový, zelený, růžový), mléčný vzhled

Podpořte oddanost s přírodním opálem
Opál se svými jedinečnými, nádhernými a blýskavými barvami přináší štěstí; pověsti o smůle, kterou tento křehký kámen přináší, nejspíš pocházejí z doby, kdy jej šperkaři rozlamovali, když chtěli kámen zasadit.

Je to kámen s pohlcující schopností, vycítí vaše emoce, znásobí je a pak je odrazí zpátky k vám a přitom odhalí vaše skryté touhy. Tento kámen vás učí převzít odpovědnost za svoje city, může vám ukázat, jak rozpustit emoční bloky, které vám brání mít stabilní, dlouhotrvající a láskyplný vztah.

Závazek patří ke slovům, jichž se spousta lidí děsí: možná potkáte toho pravého partnera, ale máte pocit, že to s vámi nemyslí zase tak úplně vážně, a váš vztah stagnuje. Nebo se zpátky možná držíte vy sami, nechcete se natrvalo oddat jediné osobě.

Energie vzácného opálu může podporovat oddanost a věrnost, kterou hledáte, ale střeste se pochybností, protože i ty dokáže kámen zesilovat.

Nabití krystalu

  1. Abyste povzbudili oddanost partnera nebo otevřeli vlastní srdce, vezměte opál, zavřete oči a podržte jej několik minut v rukou nebo u srdce, přitom si představujte sebe s partnerem. Vnímejte, jak se jeden druhému plně oddáváte.
  2. Vnímejte, jak tento lesklý kámen zesiluje vaše emoce i emoce partnerovy (může přitom měnit barvu), uvolňuje obavy, bloky nebo zábrany, které můžete vůči trvalému partnerství cítit, a pak se pomalu znovu proberte.

PMS UMÍSTĚNÍ: nad srdeční čakrou uprostřed hrudníku nebo jej držte v rukou

Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247