Jak zahnat negativní energii

BROUŠENÉ SKLO SCHOPNOSTI KAMENE

  • zvyšuje energii,
  • vytváří vibrující a radostnou atmosféru

UŽÍVANÝ KRYSTAL

  • broušené, sférické skleněné křišťály, pro průměrně velký pokoj o velikosti 25 mm, pro velký pokoj až 50 mm

Zažeňte negativní čchi broušeným sklem

  • Broušené sklo úžasné nabíjí obývací pokoj energií.
  • Není tak mocné jako přírodní 'Křišťál, ale zvyšuje energii neboli čchi, která prochází oknem a dává okolnímu prostředí život.

Kulatý (sférický) křišťál s mnoha výbrusy je nejlepší, jako přívěsek působí opravdu na cokoli a odborníci na feng šuej jej pravidelně doporučují. Když se křišťál třpytí v denním světle, odráží sluneční paprsky, které procházejí jeho broušenými ploškami, takže se rozehraje barevné divadlo a do pokoje proudí celá duha. Tyto barvy jsou spojeny s jednotlivými čakrami (energetickými centry), a tak můžeme říci, že dostáváte to nejlepší -přinášíte do pokoje maximum. Visí-li křišťál před oknem, roztáčí se prouděním vzduchu, tím rozproudí energii v pokoji, který rázem působí čerstvě a jasně, jako po jarním úklidu.

Léčba
Nejlepším místem pro broušené sklo je horní část okna. Zavěste křišťál tak, aby spadal doprostřed skleněné plochy, zavěšen může být na špendlíku nebo hřebíku z rámu nebo i ze stropu. Než jej pověsíte, podržte jej krátce v rukou a požádejte, aby do pokoje vnášel všechnu tu úžasnou energii a barvy. Všimněte si, jak se během týdne energie v pokoji prudce zvýší, protože 'Křišťál už započal svou jiskřivou práci. Očišťujte jej každý týden pramenitou vodou a nechte uschnout na slunci.

Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247