Jak očistit energii domu

RŮŽENIN SCHOPNOSTI KAMENE

  • odhání negativní, rušivou energii, nahrazuje ji láskyplnými vibracemi
  • přitahuje lásku, mír, štěstí, povzbuzuje sebelásku, léčí emoce, odstraňuje negativní energii,
  • posiluje empatii a citlivost

Očistěte energie domu růženínem
V učení o léčení čaker se růženín tradičně používá k očistě srdce, místu hlubokých emocí a v některých dávných kulturách také duše. Tento citlivý kámen se spojuje s láskou, rozpouští špatnou atmosféru, která vzniká při většině hádek, očišťuje vzduch po nemoci, záchvatech dětského vzteku nebo řadě menších domácích neshod a potíží. Čistý a povzbuzující růženín se může použít k očištění zbytkové negativity a přinést do vašeho domova spokojenou harmonii.

Léčba
Chcete-li okamžitě povzbudit energii domova, obnovit láskyplné vibrace po hádce nebo jiném incidentu, který jej o energii obral, můžete všechny místnosti vystříkat esencí růženínu. Tyto esence se často připodobňují květinovým esencím, věří se, že krystal ve vodě, v níž se namáčel, zanechal svou energetickou stopu.

Vyrobíte si ji snadno.
Opláchněte růženín pod tekoucí vodou a pak jej vložte do skleničky nebo misky. Tu naplňte nesycenou minerální vodou, až se ponoří celý kámen. Misku nebo skleničku zakryjte a postavte na stůl nebo okenní parapet, kde na ni dopadá sluneční světlo.

Nechte stát jednu až dvanáct hodin: čím déle bude kámen ponořený, tím silnější esenci získáte.

  • Slijte vodu do rozprašovače. Ten podržte v rukou a požádejte esenci, aby utišila a ozdravila vibrace a vyhnala z vašeho domova nepohodu.
  • S touto myšlenkou použijte vodu v každé místnosti, otáčejte se přitom ode dveří ve směru hodinových ručiček.
  • Používejte pravidelně po neshodě nebo jakémkoli rozrušení.
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247