Křišťál Donut přírodní kámen 30 mm, kámen kamenů

KŘIŠŤÁLOVÁ ČISTOST - LÉČENÍ - MANIFESTACE - ZÍSKÁNÍ JASNOSTI Když se vás někdo zeptá, co v životě chcete nebo jaké jsou vaše cíle, je pro vás těžké odpovědět? Víte, co chcete, ale proměnit to ve skutečnost je pro vás náročné? Potřebujete energii jasnosti a projevu, kterou poskytuje krystal. Křišťál - kámen věštců, ... více
Běžná cena: 288  (-21%)
187.6 Kč bez DPH
Skladem 3 ks
227 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Popis a parametry
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)

Křišťál Donut přírodní kámen 30 mm, kámen kamenů

Křišťálová ČISTOST - LÉČENÍ - MANIFESTACE - ZÍSKÁNÍ JASNOSTI

Když se vás někdo zeptá, co v životě chcete nebo jaké jsou vaše cíle, je pro vás těžké odpovědět? Víte, co chcete, ale proměnit to ve skutečnost je pro vás náročné? Potřebujete energii jasnosti a projevu, kterou poskytuje krystal.

Zvyšuje energii, Stimuluje představivost, snižuje obavy, spojení s vesmírem/Bohem, rozšířené vědomí - nejsilnější energetický kámen, který lidstvo zná

 • zvyšuje pozitivní energii a odebírá negativní energii, reguluje proudění energie
 • povzbuzuje inspiraci, nabízí kreativní nápady
 • posiluje soustředění a zaměření mysli, podporuje paměť
 • vytváří silné energetické pole, pracuje podle toho, jak právě potřebujete
 • rozpouští negativitu v okolí, přijímá
 • přeměňuje a posiluje energii
 • pomáhá při Meditaci, pomáhá vám uvědomit si v životě všechny možnosti
 • mocně léčivý, zvyšuje energii, naladí se na vibrační energii
 • dovolí vám najít duchovní cíl, čistí duši
 • reguluje a zvyšuje tok energií, rozpouští bloky
 • posiluje intuici
 • chrání před elektromagnetickým zářením
 • zvyšuje psychické a parapsychologické schopnosti
 • posiluje energie, které povzbuzují růst rostlin

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

 • léčí všechny nemoci, přináší tělu zpět rovnováhu, zahání pálení
 • léčí všechny stavy, Stimuluje šišinku a hypofýzu
 • ulevuje při bolestech hlavy a zubů
 • léčí všechny stavy, ulevuje od bolesti
 • pomáhá při průjmech, utišuje bolest hlavy
 • posiluje imunitní systém
 • chladí popáleniny

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

 • Křišťál čistíme nejlépe přes noc ponořením do misky s vodou, nebo jej alespoň několik minut podržíme pod tekoucí vlažnou vodou
 • Křišťál můžeme položit na minerál hematit, čímž dojde k jeho vybití, a pak jej opětovně zcela nabít na přímém slunci, kde ho můžeme ponechat libovolně dlouho

ZAJÍMAVOSTI

1. Říká se, že křišťál dokáže nabít pozitivní energií místnost
Mnohé dávné civilizace, stejně jako staří křesťané, léčivé schopnosti křišťálu oceňovaly, vyráběly z něj své posvátné předměty a věřily, že křišťál je zkamenělý led. Křišťál je velmi všestranný krystal.

Je to hlavní kámen léčení a má schopnost nabírat vibrace nízké energetické úrovně a přeměňovat je na vyšší hladiny, na něž pak příznivě reaguje vaše tělo. Může také rozpouštět negativitu v okolí a je výborný pro pravidelné cestování, pokud často bydlíte v různých hotelových pokojích, jež mohou nést energetické „otisky" lidí před vámi. Pak můžete mít pocit, že jste v anonymním prostředí, v němž se může vznášet i jakýsi smutek nebo neštěstí a které je třeba očistit.

Léčba

 1. Když se ubytujete v hotelovém pokoji, otevřete všechna okna, abyste především pročistili vzduch.
 2. Podržte křišťál v dlaních a požádejte jej, aby svými silami pokoj očistil a odstranil všechny stopy po předchozím obyvateli, a aby zvýšil energii pokoje.
 3. Umístěte kámen k posteli nebo za slunného počasí ho nechte na parapetu, aby zvyšoval záření slunečních paprsků. Asi na hodinu z pokoje odejděte, až se vrátíte, vnímejte, že je prostředí mnohem vstřícnější a živější.
 4. Po použití kámen očistěte.

UMÍSTĚNÍ: na noční stolek nebo vedle postele

2. Říká se, že s Křišťálovým shlukem se dokážete zbavit strachu
Shluk přírodního křišťálu je nádherný vypadá jako kousek opracovaného ledu. Čím déle se na něj díváte, tím větší máte naději, že nahlédnete dovnitř. Mnohé staré civilizace si tohoto kamenu nesmírně vážily, používaly jeho vysoce energetické vibrace ke zvýšení účinnosti vlastních náboženských a magnetických obřadů.

Staří Japonci, kteří uctívali ohnivého draka věřili v čistotu křišťálu a mysleli si, že byl vytvořen bílým dračím dechem. Přírodní křišťál léčí mysl a ducha a může taky změnit pevně zakořeněné myšlení zejména obavy. Obavy vás mohou držet v životě zbytečně zpátky. Každý mívá strach: strach být sám, strach promluvit na veřejnosti, strach o děti, které odcházejí z domova. Důležité je těmito obavami se propracovat a čelit skutečnosti.

Přírodní křišťál upravuje vibrační hladinu směrem k člověku, který jej používá, takže vám může pomoci zahlédnout za strachy a dosáhnout, čeho chcete.

Léčba

 1. Abyste se zbavili konkrétního strachu, posaďte se zkříženýma nohama ve ztemnělém pokoji a podržte krystal v dlaních; vnímejte, jak se naladil na vaše energie.
 2. Dívejte se upřen do hloubi kamene: pohled do čirého křišťálu prý zvyšuje psychické i parapsychologické schopnosti.
 3. Nyní si jej umístěte na své centrum strachu - na solar plexus v horní části břicha - a vnímejte svůj strach.
 4. Dovolte pochybnostem procházet vám myslí.
 5. Nyní kámen požádejte, aby vám ukázal cestu, jak se s tím vyrovnat.
 6. Vnímejte radostné emoce, když vál' krystal ukazuje pozitivní řešení.
 7. Po každém použití krystal očistěte.

UMÍSTĚNÍ: solar plexus, v horní části břicha

3. Říká se, že křišťál dokáže rozproudit dobrou energii nejenom na schodech
Všestranný přírodní křišťál dokáže zvyšovat energii nebo přeměňovat negativní vlivy, snadno vám poslouží, jak právě potřebujete. Tento krystal dokáže při mechanickém tlaku vydávat elektrickou energii, vytváří piezoelektrický jev. Chcete-li jej vidět na vlastní oči, v tmavé místnosti třete ploché strany dvou křišťálů o sebe a pozorujte, jak tření kameny rozsvítí. „Rozsvítit" si můžete i domov, když kousky přírodního křišťálu umístíte na schody nebo pod zábradlí schodiště, kde vytvoří mezi patry vibrující spojnici a oživí proudění energie ze spodních částí domu.

Léčba
Máte-li pocit, že vám doma ubývá a chybí energie, protože něco přestavujete, nebo když jste vyklidili hodné zbytečností, můžete proudění energie mezi patry vylepšit připevněním kousků (asi 12 mm velkých) přírodního nebo leštěného křišťálu po stranách schodiště. Položte je po stranách spodního schodu, jeden na vrchním schodu a jeden uprostřed. Nebo můžete připevnit dva na stejné místo, ale pod zábradlí. Tyto krystaly úžasně nabíjejí energií a zvýší její frekvenci. To ovlivní jak vás, tak vaši rodinu, budete se cítit šťastnější a doma spokojenější.

4. Říká se, že křišťál dokáže probudit kreativitu v člověku
Křišťály v dětském pokoji úžasně podporují tvůrčí schopnosti a soustředění.

 • Tuto energii můžete do místnosti vnést přírodním křišťálem nebo leštěným a broušeným do tvarů různých ptáků nebo zvířat, například křišťálové sovy či kočky, které snadno seženete.
 • Anebo zvolte přírodní či leštěné, barevně žíhané křemeny.

Tyto nádherně zbarvené krystaly obsahují pěkné zlatavé nebo měděné žilky a mají trochu odlišnou energii než čirý křišťál - údajně podporují dobrou náladu a mohou pomoci zvýšit tvůrčí schopnost a rozlet, které jsou dětem vrozeny.

Jak děti rostou, umělecké stránky jejich osobnosti mohou rozkvétat; mohou si oblíbit kreslení, malování nebo hru na hudební nástroj. S jakýmkoli typem umění mohou vyjádřit všechny emoce nasbírané během dne a ponořit se do radosti, kterou jim takový stimulující koníček přináší. Zvláštní schopnosti křišťálu mohou rozvíjet dřímající talent, pomoci rozkvést potenciálu a schopnostem ve zvoleném oboru.

UMÍSTĚNÍ: na stůl nebo okenní parapet v části pokoje určené pro hraní

5. Říká se, že s Křišťálovým broušeným sklem zpříjemníte každou večeři
Technicky to není přírodní křišťál, tedy krystaly křemene. Ale i o broušeném skle se dobře ví, že dokáže výrazně zvyšovat energii.

V broušeném skle se odráží a láme světlo a to zvyšuje energetický náboj okolí. Nejvhodnější je miska kulatého tvaru. Symbolizuje věčnost, jednotu, vesmír, bohyni a ženskou sílu, Matku Zemi.

V čínské kultuře kulatá miska značí hojnost, takže když tento výrazný kousek umístíte na jídelní stůl, dáváte najevo, že tady lze čekat hojnost, říkáte, že je tu spousta jídla a zábavy pro každého.

Nabití misky

 1. Aby miska uprostřed stolu opravdu vynikla, kupte si nějakou plošší a širší s pěkným vzorem, aby výbrusy zachycovaly světlo z každého úhlu a místnost tak působila živě a přívětivě.
 2. Večer před slavnostní večeří naplňte misku vodou, dodejte pár pěkných okvětních lístků a přidejte několik bílých plovoucích svíček.
 3. Silná energie ohně ze svíček také přispěje k veselé atmosféře.
 4. Těsně předtím, než se hosté usadí ke stolu, zapalte svíčky, abyste dosáhli co nejlepšího účinku.

UMÍSTĚNÍ: uprostřed jídelního stolu

ParametryPorovnání
Typ produktu
Ruční výroba
Materiál
Kámen
Balení
1
Výrobce
EK energimůza Morava

Nejoblíbenější minerál a hlavně nejčistší průzračná odrůda krystalovaného křemene. Křišťál je lidstvu známý už od starověku, často se vyskytuje v trhlinách některých sedimentů, krystalických břidlic (tzv. alpské žíly) či v dutinách pegmatitů. Najdete ho v mnoha světových lokalitách, k těm vůbec nejznámějším patří naleziště v Minas Geraís v Brazílii.

Unikátnost kamene: V případě křišťálu jde o nejčistší šperkovou odrůdu křemene. Kromě šperků se od pradávna využíval také k výrobě nástrojů a kultovních předmětů. Dnes hraje důležitou roli v optickém průmyslu či elektronice.

 • přívěseky ve tvaru DONUTA z polodrhahokamů, jsou velmi oblíbené
 • DONUTY lze nosit zavěšené na šňůrce či řetízku

Právě jste přečtením popisku nakrmili svou levou hemisféru a uspokojili svůj mozek. Nyní je čas naslouchat svému srdci. Důvěřujte své intuici a vnitřnímu vedení. Kámen, který je pro vás právě teď tou nejlepší volbou, je ten, který se vám líbí a nemusíte vědět, k čemu slouží. Vaše duše ví.

Produkt zatím nehodnocen
Varianty tohoto produktu
Související produkty

Křišťál Donut přírodní kámen 30 mm, kámen kamenů

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247