Křišťál Hmatka, léčivý drahokam ve tvaru srdce přírodní kámen 4 cm 1 kus, kámen kamenů

KŘIŠŤÁLOVÁ ČISTOST - MANIFESTACE - ZÍSKÁNÍ JASNOSTI  zvyšuje schopnosti, stimuluje imunitní systém Křemene nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Výborně působí při hojení popálenin. Křemen uvádí do vzájemné harmonie ... více
Běžná cena: 319  (-34%)
175.21 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
212 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)

Křišťál Hmatka, léčivý drahokam ve tvaru srdce přírodní kámen 4 cm 1 kus, kámen kamenů

Křišťálová ČISTOST - MANIFESTACE - ZÍSKÁNÍ JASNOSTI 

zvyšuje schopnosti, Stimuluje imunitní systém

Křemene nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Výborně působí při hojení popálenin. Křemen uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

 • silně nabíjí energií - vyladí se na osobu, která jej používá,
 • povzbuzuje soustředění
 • podporuje trpělivost, moudrost, dokonalost
 • zvyšuje sebevědomí
 • utišuje a vyrovnává emoce
 • umí očišťovat a chránit,
 • pomáhá vám získat poučení,
 • zvyšuje duchovnost - dokáže vás spojit s vaší vnitřní moudrostí,
 • zvyšuje duchovní energii na nejvyšší úrovně
 • čistí z aury negativitu,
 • působí na všechny neduhy

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

 • spojován se zlepšením funkce imunitního systému,
 • může zapůsobit na jakýkoli stav,
 • aktivuje šišinku a hypofýzu, zlepšuje fungování mozku
 • Stimuluje imunitní systém, vyrovnává tělo
 • pomáhá fungování všech orgánů a uzdravení po nemoci,
 • Stimuluje imunitní systém,
 • tiší popáleniny

ČÁSTI TĚLA OVLIVNĚNÉ KRYSTALEM: šišinka, mozek (mozková kůra
PŮSOBNOST: na korunní čakru na vrcholku hlavy
BARVA ČAKRY: fialová nebo bílá

UMÍSTĚNÍ: přiložte podle potřeby

ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ

 • Křišťál čistíme nejlépe přes noc ponořením do misky s vodou, nebo jej alespoň několik minut podržíme pod tekoucí vlažnou vodou
 • Křišťál můžeme položit na minerál hematit, čímž dojde k jeho vybití, a pak jej opětovně zcela nabít na přímém slunci, kde ho můžeme ponechat libovolně dlouho

HISTORIE A TRADICE

Křemen je nejrozšířenější minerál na světě. Křemen je velká skupina drahých kamenů, do které patří růžový růženín, fialový ametyst, kouřová záhněda, zelený avanturín, zlaté TYGŘÍ OKO či čirý křišťál... 

Protože Křemen  je takový světský krystal, kultury z celého světa mají svou vlastní mytologii související s tímto kamenem. Výraz „křemen“ pochází z řeckého slova pro „led“. Starověcí řečtí filozofové jako Theophrastus věřili, že průhledný kámen je formou trvalého ledu, tak chladného, ​​že nerozmrazí. Evropští jasnovidci ve středověku používali křišťálové koule vyrobené z čirého křemene, protože prý pomáhaly při předpovídání budoucnosti. Tady možná vznikla Křišťálová koule! 

V Jižní Americe si původní kultury myslely, že křišťálové lebky z čistého křemene drží ducha jejich předků. A ve starověkém Egyptě byl čirý křišťálový krystal používán ke stavbě monumentů, protože se věřilo, že usměrňuje energii z planetárního systému. A ve starověké japonské mytologii byl krystalový kámen Křemen považován za symbol dokonalosti, protože se věřilo, že je fyzickou formou dechu bílého draka. Mytologie tvrdila, že draci jsou symboly štědrosti a shovívavosti, takže krystal se také stal spojován s takovými hodnotami. 

Dnes jsou kameni dány různé metafyzické atributy.

ZAJÍMAVOSTI

1. Říká se, že s přírodním Křemenem povzbudíte své úspěchy v kariéře

Přírodní čirý křemen Úžasné vylepšuje vše kolem sebe, Stimuluje aktivitu mozku, pomáhá vyjasnit si činnost a podporuje kariéru. Křemenový shluk obsahuje mnoho maličkých špiček a fazet, dokáže vydávat pozitivní energii, když do sebe absorbuje negativní vibrace - takže máte-li třeba ve zvyku pochybovat o svých schopnostech, tento jiskřivý krystalický nerost vaši nerozhodnost zažene a naplní vás sebedůvěrou. Pokud máte pocit, že vaše výsledky nejsou pořádně doceněny, pomozte si troškou feng-šuej, abyste dosáhli úspěchu, po jakém toužíte.

 UMÍSTĚNÍ: v severovýchodní straně stolu

2. Říká se, že s bílým Křemenem se napojíte na svou duchovnost
Problém
Ztratili jste v životě lásku, jste skleslí, vaše umělecká stránka zůstává nenaplněna. Patrně vám chybí energie v horní části hlavy.

Řešení
Abyste probudili svou duchovní moudrost a vnímání krásných věcí v životě, zapracujte energií krystalu na korunní čakře: sedmém energetickém centru.

Povzbuďte energii
Korunní Čakra je také místem, které vám umožňuje hlouběji meditovat a projevovat laskavost a soucit k ostatním.

 1. Abyste v této čakře otevřeli proudění pozitivní energie nebo se zbavili bloku, položte nebo se posaďte v klidné místnosti a vezměte do rukou podporující bílý křemen.
 2. Vnímejte jeho ohleduplné vyzařování.
 3. Zavřete oči a umístěte krystal na korunní čakru na pět minut, nebo jej nad ní podržte.
 4. Nyní se soustřeďte na pozvednutí svého ducha a zlepšení negativních postojů k životu, dovolte krystalu, aby zvyšoval energetické vibrace, a potom se pomalu proberte.
 5. Očistěte kámen.
 6. Používejte krystal denně po dobu jednoho až dvou týdnů a všímejte si, jak všechno znovu vypadá lépe a jak mnohem blíže přírodě, svému duchu a své umělecké stránce se zase cítíte.

UMÍSTĚNÍ: podržte na vrcholku hlavy

3. Říká se, že s pomocí křemene lépe zvládnete časový posun
Křemen je mimořádně léčivý krystal. Ve staré Británii se mu často říkalo „kámen hvězd" a byl součástí lidových magických obřadů. Kameny se sbíraly s vodou u pramene a společně svářely. Vychladlá voda se potom pila jako elixír, který měl zahánět všechny nemoci.

Křemen má jemnější vibrace než čirý křišťál, ale stejně jako on vyrovnává tělesné energie. Tento krystal srovnává celé tělo, vrací váš biorytmus (přirozený tělesný rytmus) do normálu, když jste překonali několik časových pásem při dálkovém letu. Symptomy časového pousnu dokážou člověka pěkně potrápit, často se vám posune spánkový rytmus, jste unavení nebo fyzicky i duševně vyčerpaní.

Léčba

 1. Abyste vrátili přirozené rytmy těla do normálu po překonání několika časových pásem, podržte křemen v rukou a požádejte jej, aby obnovil vaše normální energetické hladiny.
 2. Umístěte kámen pod polštář, aby jeho pomalé vibrace mohly přes noc harmonizovat tělesné rytmy.
 3. Pokud přes den pořád trpíte, noste křemen s sebou.
 4. Po použití dobře očistěte.

UMÍSTĚNÍ: pod polštář, v kapse nebo v kabelce

ParametryPorovnání
Výrobce
EK energimůza Morava
Typ produktu
Ruční výroba
Materiál
Kámen
Balení
1

Nejoblíbenější minerál a hlavně nejčistší průzračná odrůda krystalovaného křemene. Křišťál je lidstvu známý už od starověku, často se vyskytuje v trhlinách některých sedimentů, krystalických břidlic (tzv. alpské žíly) či v dutinách pegmatitů. Najdete ho v mnoha světových lokalitách, k těm vůbec nejznámějším patří naleziště v Minas Geraís v Brazílii.

Unikátnost kamene: V případě křišťálu jde o nejčistší šperkovou odrůdu křemene. Kromě šperků se od pradávna využíval také k výrobě nástrojů a kultovních předmětů. Dnes hraje důležitou roli v optickém průmyslu či elektronice.

 • Kameny jsou vybroušeny do tvare SRDCE o průměru 40 mm.

Právě jste přečtením popisku nakrmili svou levou hemisféru a uspokojili svůj mozek. Nyní je čas naslouchat svému srdci. Důvěřujte své intuici a vnitřnímu vedení. Kámen, který je pro vás právě teď tou nejlepší volbou, je ten, který se vám líbí a nemusíte vědět, k čemu slouží. Vaše duše ví.

Produkt zatím nehodnocen
Varianty tohoto produktu
Související produkty

Křišťál Hmatka, léčivý drahokam ve tvaru srdce přírodní kámen 4 cm 1 kus, kámen kamenů

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247