Yankee Candle Frosty Gingerbread - Perník s polevou vonná svíčka Classic malá sklo 104 g

Doba hoření: 25-40 hodin  Frosty Gingerbread (Perník s polevou) Čerstvě napečené perníčky s cukrovou polevou… vánoční klasika, která naplní domov příjemnou sváteční vůní. Nejprodávanější balení našich svíček. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepší... více
Běžná cena: 299  (-0%)
246.28 Kč bez DPH
dnů:2
298 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Kód: 1807316
EAN: 5038581051154
Výrobce: Yankee Candle®
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)

Yankee Candle Frosty Gingerbread - Perník s polevou vonná svíčka Classic malá sklo 104 g

Doba hoření: 25-40 hodin 

  • Frosty Gingerbread (Perník s polevou)
    Čerstvě napečené perníčky s cukrovou polevou… vánoční klasika, která naplní domov příjemnou sváteční vůní.

Nejprodávanější balení našich svíček. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Speciální knot je u každé svíčky ručně narovnán pro optimální hoření a vonný výkon. 

Člověk reaguje na vůně velmi silně. Lidé mívají s určitou vůní spojený určitý vjem nebo zážitek. Když pak dané aróma znovu ucítí, vybaví si krásnou chvíli se všemi detaily. Naše vůně navozují výrazně příjemné pocity, které vás uvolní a podpoří vnímání harmonie světa kolem vás. 

ParametryPorovnání
Balení
1
Svíčka
Dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách
Typ produktu
Sladká vůně
Výrobce
Yankee Candle Massachusetts USA

Jak nejlépe vypálit svíčku
Je velmi důležité udržovat knot stále v délce 3-5 mm, a to i před prvním zapálením. Doporučujeme speciální nůžky na knot Yankee Candle. Pokud se objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek, zastřihněte knot, odstraňte jeho spálené zbytky a znovu svíčku zapalte. Pokud už zbývá jen 1,5 cm vysoká vrstva vosku, je čas se se svíčkou rozloučit. To zamezí možnému poškození povrchu pod svíčkou a také samotné sklenice.

Nejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku, aniž by se v ní udělal tunel tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Tak se z vosku vytvoří hladinka, která uvolňuje vůni nejintenzívněji. Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše. Pro nejrovnoměrnější hoření, lepší voskové jezírko a maximální dobu hoření můžete použít ozdobný prstenec IlumaLid či krásné cylindry, které sedí na průměr střední a velké svíčky Classic. Pokud se vám tunel již vytvořil, můžete zkusit ryze praktickou radu našich zkušených fanynek - obalit celou svíčku do alobalu (i po obvodu) a nahoře nechat pouze malý prostor pro plamínek. Celá svíčka se pěkně zahřeje a rozpustí se i tuhé okraje vosku. Jakmile je vosk rozpuštěný až ke kraji a svíčka po sfouknutí vychladne, sejměte alobal a při dalším zapálení se už budete moci těšit z krásného celistvého jezírka.

Svíčku nedoporučujeme pálit déle než 4 hodiny v kuse. Ideální je nechat jí posléze 2 hodiny vychladnout. Svíčky nepalte poblíž hořlavých předmětů, na choulostivém podkladu a také se ujistěte, že na ně nedosáhnou děti a domácí zvířata. A samozřejmě nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru, vždy jí při svém odchodu sfoukněte.

Provedení: vonná svíčka
Charakter vůně: sladká
Barva: červená
Hmotnost: 104 g
Doba provonění: 25 až 40 hodin

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Yankee Candle Frosty Gingerbread - Perník s polevou vonná svíčka Classic malá sklo 104 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247