Yankee Candle Shore Breeze - Mořský vánek sojová vonná svíčka Elevation velká sklo 2 knoty 553 g

Doba provonění: 65 - 80 hodin  Shore Breeze (Mořský vánek) Svěží vůně mořského vzduchu s lehkým dotekem kokosové vody. Vonná svíčka kolekce Elevation v elegantní váze ze silnostěnného skla s víčkem z broušeného kovu obsahuje hluboce parfémovaný sojový vosk a dva knoty pro plnohodnotný zážitek z vůně.  Praktické v... více
659.5 Kč bez DPH
Skladem 1 ks
798 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Kód: 1810414
EAN: 5038581050065
Výrobce: Yankee Candle®
Popis a parametry
Použití
Složení
Recenze (0)

Yankee Candle Shore Breeze - Mořský vánek sojová vonná svíčka Elevation velká sklo 2 knoty 553 g

Doba provonění: 65 - 80 hodin 

Vonná svíčka kolekce Elevation v elegantní váze ze silnostěnného skla s víčkem z broušeného kovu obsahuje hluboce parfémovaný Sojový vosk a dva knoty pro plnohodnotný zážitek z vůně. 
Praktické víčko slouží jako podstavec a při pálení svíčky chrání nábytek před teplem. 
Velká svíčka provoní prostor po dobu 65 až 80 hodin stálou a věrnou vůní do posledního záblesku plamínku. 

Člověk reaguje na vůně velmi silně. Lidé mívají s určitou vůní spojený určitý vjem nebo zážitek. Když pak dané aróma znovu ucítí, vybaví si krásnou chvíli se všemi detaily. Naše vůně navozují výrazně příjemné pocity, které vás uvolní a podpoří vnímání harmonie světa kolem vás.

ParametryPorovnání
Výrobce
Yankee Candle Massachusetts USA
Balení
1
Svíčka
Dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách
Typ produktu
Svěží vůně

Jak nejlépe vypálit svíčku
Je velmi důležité udržovat knot stále v délce 3-5 mm, a to i před prvním zapálením. Doporučujeme speciální nůžky na knot Yankee Candle. Pokud se objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek, zastřihněte knot, odstraňte jeho spálené zbytky a znovu svíčku zapalte. Pokud už zbývá jen 1,5 cm vysoká vrstva vosku, je čas se se svíčkou rozloučit. To zamezí možnému poškození povrchu pod svíčkou a také samotné sklenice.

Nejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku, aniž by se v ní udělal tunel tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Tak se z vosku vytvoří hladinka, která uvolňuje vůni nejintenzívněji. Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše. Pro nejrovnoměrnější hoření, lepší voskové jezírko a maximální dobu hoření můžete použít ozdobný prstenec IlumaLid či krásné cylindry, které sedí na průměr střední a velké svíčky Classic. Pokud se vám tunel již vytvořil, můžete zkusit ryze praktickou radu našich zkušených fanynek - obalit celou svíčku do alobalu (i po obvodu) a nahoře nechat pouze malý prostor pro plamínek. Celá svíčka se pěkně zahřeje a rozpustí se i tuhé okraje vosku. Jakmile je vosk rozpuštěný až ke kraji a svíčka po sfouknutí vychladne, sejměte alobal a při dalším zapálení se už budete moci těšit z krásného celistvého jezírka.

Svíčku nedoporučujeme pálit déle než 4 hodiny v kuse. Ideální je nechat jí posléze 2 hodiny vychladnout. Svíčky nepalte poblíž hořlavých předmětů, na choulostivém podkladu a také se ujistěte, že na ně nedosáhnou děti a domácí zvířata. A samozřejmě nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru, vždy jí při svém odchodu sfoukněte.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Yankee Candle Shore Breeze - Mořský vánek sojová vonná svíčka Elevation velká sklo 2 knoty 553 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247