Yankee Candle Cranberry Pepermint Cool - Brusinkovo mátová sladkost vonná svíčka Classic velká sklo 623 g

Velká svíčka provoní prostor pod dobu 110 až 150 hodin stálou a věrnou vůní do posledního záblesku plamínku. Cranberry Pepermint Cool (Brusinkovo mátová sladkost) Osvěžující ovocný mix slazených brusinek propůjčuje slavnostní nádech chladivé vůni máty peprné. Nejvýhodnější cena na hodinu hoření! Klasický a nejob... více
Běžná cena: 779  (-0%)
642.98 Kč bez DPH
dnů:2
778 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Kód: 1708412
EAN: 5038581029542
Výrobce: Yankee Candle®
Popis a parametry
Použití
Složení
Recenze (0)

Yankee Candle Cranberry Pepermint Cool - Brusinkovo mátová sladkost vonná svíčka Classic velká sklo 623 g

Velká svíčka provoní prostor pod dobu 110 až 150 hodin stálou a věrnou vůní do posledního záblesku plamínku.

  1. Cranberry Pepermint Cool (Brusinkovo Mátová sladkost)
    Osvěžující ovocný mix slazených Brusinek propůjčuje slavnostní nádech chladivé vůni Máty peprné.

Nejvýhodnější cena na hodinu hoření! Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán pro optimální hoření a vonný výkon.

Člověk reaguje na vůně velmi silně. Lidé mívají s určitou vůní spojený určitý vjem nebo zážitek. Když pak dané aróma znovu ucítí, vybaví si krásnou chvíli se všemi detaily. Naše vůně navozují výrazně příjemné pocity, které vás uvolní a podpoří vnímání harmonie světa kolem vás.

ParametryPorovnání
Výrobce
Yankee Candle Massachusetts USA
Balení
1
Svíčka
Dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách
Barva
Červená
Typ produktu
Ovocná vůně

Jak nejlépe vypálit svíčku
Je velmi důležité udržovat knot stále v délce 3-5 mm, a to i před prvním zapálením. Doporučujeme speciální nůžky na knot Yankee Candle. Pokud se objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek, zastřihněte knot, odstraňte jeho spálené zbytky a znovu svíčku zapalte. Pokud už zbývá jen 1,5 cm vysoká vrstva vosku, je čas se se svíčkou rozloučit. To zamezí možnému poškození povrchu pod svíčkou a také samotné sklenice.

Nejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku, aniž by se v ní udělal tunel tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Tak se z vosku vytvoří hladinka, která uvolňuje vůni nejintenzívněji. Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše. Pro nejrovnoměrnější hoření, lepší voskové jezírko a maximální dobu hoření můžete použít ozdobný prstenec IllumaLid či krásné cylindry, které sedí na průměr střední a velké svíčky Classic. Pokud se vám tunel již vytvořil, můžete zkusit ryze praktickou radu našich zkušených fanynek - obalit celou svíčku do alobalu (i po obvodu) a nahoře nechat pouze malý prostor pro plamínek. Celá svíčka se pěkně zahřeje a rozpustí se i tuhé okraje vosku. Jakmile je vosk rozpuštěný až ke kraji a svíčka po sfouknutí vychladne, sejměte alobal a při dalším zapálení se už budete moci těšit z krásného celistvého jezírka.

Svíčku nedoporučujeme pálit déle než 4 hodiny v kuse. Ideální je nechat jí posléze 2 hodiny vychladnout. Svíčky nepalte poblíž hořlavých předmětů, na choulostivém podkladu a také se ujistěte, že na ně nedosáhnou děti a domácí zvířata. A samozřejmě nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru, vždy jí při svém odchodu sfoukněte.

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Yankee Candle Cranberry Pepermint Cool - Brusinkovo mátová sladkost vonná svíčka Classic velká sklo 623 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247