Yankee Candle Coconut Splash - Kokosové osvěžení vonná čajová svíčka 12 x 9,8 g

Doba provonění: 12 x 6 hodin. Coconut Splash (Kokosové osvěžení) Osvěžující a čistá vůně kokosu a dalšího exotického ovoce s dotekem přírodní tropické sladkosti. Posaďte se, uvolněte a vdechněte tropickou vůni marakuji, manga a šťavnatého pomeranče. Je jako dlouhé potáhnutí brčkem z koktejlu na prosluněné pláži.... více
Běžná cena: 296  (-11%)
218.18 Kč bez DPH
Skladem 1 ks
264 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Energetické kameny
EK
Kód: 1904739
EAN: 5038581033891
Výrobce: Yankee Candle®
Popis a parametry
Použití
Složení
Recenze (0)

Yankee Candle Coconut Splash - Kokosové osvěžení vonná čajová svíčka 12 x 9,8 g

Doba provonění: 12 x 6 hodin.

  • Coconut Splash (Kokosové osvěžení)
    Osvěžující a čistá vůně Kokosu a dalšího exotického ovoce s dotekem přírodní tropické sladkosti.

Posaďte se, uvolněte a vdechněte tropickou vůni Marakuji, manga a šťavnatého pomeranče. Je jako dlouhé potáhnutí brčkem z Koktejlu na prosluněné pláži.

Čajové svíčky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin včetně přírodních vonných výtažků, rovnoměrně provoněného parafínu a Bavlněného knotu. Mají kalíšek z čirého plastu, díky kterému hezky prosvítá barva vosku a skvěle se hodí k aranžování do malých svícnů.

Člověk reaguje na vůně velmi silně. Lidé mívají s určitou vůní spojený určitý vjem nebo zážitek. Když pak dané aróma znovu ucítí, vybaví si krásnou chvíli se všemi detaily. Naše vůně navozují výrazně příjemné pocity, které vás uvolní a podpoří vnímání harmonie světa kolem vás.

ParametryPorovnání
Balení
1
Svíčka
Dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách
Výrobce
Yankee Candle Massachusetts USA
Typ produktu
Svěží vůně

Jak nejlépe vypálit svíčku
Je velmi důležité udržovat knot stále v délce 3-5 mm, a to i před prvním zapálením. Doporučujeme speciální nůžky na knot Yankee Candle. Pokud se objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek, zastřihněte knot, odstraňte jeho spálené zbytky a znovu svíčku zapalte. Pokud už zbývá jen 1,5 cm vysoká vrstva vosku, je čas se se svíčkou rozloučit. To zamezí možnému poškození povrchu pod svíčkou a také samotné sklenice.

Nejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku, aniž by se v ní udělal tunel tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Tak se z vosku vytvoří hladinka, která uvolňuje vůni nejintenzívněji. Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše. Pro nejrovnoměrnější hoření, lepší voskové jezírko a maximální dobu hoření můžete použít ozdobný prstenec IllumaLid či krásné cylindry, které sedí na průměr střední a velké svíčky Classic. Pokud se vám tunel již vytvořil, můžete zkusit ryze praktickou radu našich zkušených fanynek - obalit celou svíčku do alobalu (i po obvodu) a nahoře nechat pouze malý prostor pro plamínek. Celá svíčka se pěkně zahřeje a rozpustí se i tuhé okraje vosku. Jakmile je vosk rozpuštěný až ke kraji a svíčka po sfouknutí vychladne, sejměte alobal a při dalším zapálení se už budete moci těšit z krásného celistvého jezírka.

Svíčku nedoporučujeme pálit déle než 4 hodiny v kuse. Ideální je nechat jí posléze 2 hodiny vychladnout. Svíčky nepalte poblíž hořlavých předmětů, na choulostivém podkladu a také se ujistěte, že na ně nedosáhnou děti a domácí zvířata. A samozřejmě nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru, vždy jí při svém odchodu sfoukněte.

Produkt zatím nehodnocen
Varianty tohoto produktu
Související produkty

Yankee Candle Coconut Splash - Kokosové osvěžení vonná čajová svíčka 12 x 9,8 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247