Yankee Candle Candlelit Cabin - Chata ozářená svíčkou + Pomegranate Gin Fizz - Gin Fizz z granátového jablka + White Fir - Ojíněná jedle votivní svíčka 3 x 49 g, vánoční dárková sada

Dárková sada potěší milovníky tradičních svátečních vůní a připomene ty nejhezčí okamžiky, které k vánocům patří. Krabička ve tvaru kabelky s motivem zlatých sněhových vloček obsahuje tři votivní svíčky s vůněmi z vánoční kolekce Alpine Christmas. Skvělý dárek nejen pro fanoušky Yankee Candle. Sváteční vůně v dárkové ... více
Běžná cena: 228  (-0%)
187.6 Kč bez DPH
dnů:2
227 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Kód: 1908265
EAN: 5038581086019
Výrobce: Yankee Candle®
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)

Yankee Candle Candlelit Cabin - Chata ozářená svíčkou + Pomegranate Gin Fizz - Gin Fizz z granátového jablka + White Fir - Ojíněná jedle votivní svíčka 3 x 49 g, vánoční dárková sada

Dárková sada potěší milovníky tradičních svátečních vůní a připomene ty nejhezčí okamžiky, které k vánocům patří. Krabička ve tvaru kabelky s motivem zlatých sněhových vloček obsahuje tři votivní svíčky s vůněmi z vánoční kolekce Alpine Christmas. Skvělý dárek nejen pro fanoušky Yankee Candle.

Sváteční vůně v dárkové sadě
Dárková sada obsahuje oblíbené sváteční vůně Yankee Candle z letošní kolekce Alpine Christmas a okouzlí hřejivou vůní hořícího dřeva v krbu, horkého ovocného nápoje s ginem a příjemnou svěží vůní ojíněné jedle.

  • Candlelit Cabin (Chata ozářená svíčkou)
  • Pomegranate Gin Fizz (Gin Fizz z granátového Jablka)
  • White Fir (Ojíněná jedle)

Vlastnosti:

  • vánoční dárková sada 3 ks votivních svíček Yankee Candle
  • sváteční vůně z vánoční kolekce Alpine Christmas
  • doba hoření jedné votivní svíčky až 15 hodin
  • pro pálení votivních svíček použijte vhodný svícen
  • votivní svíčka provoní menší prostor
  • dárková krabička s motivem zlatých sněhových vloček
  • skvělý dárek nejen pro fanoušky Yankee Candle

Člověk reaguje na vůně velmi silně. Lidé mívají s určitou vůní spojený určitý vjem nebo zážitek. Když pak dané aróma znovu ucítí, vybaví si krásnou chvíli se všemi detaily. Naše vůně navozují výrazně příjemné pocity, které vás uvolní a podpoří vnímání harmonie světa kolem vás.

ParametryPorovnání
Balení
1
Svíčka
Dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách
Výrobce
Yankee Candle Massachusetts USA

Jak nejlépe vypálit svíčku
Je velmi důležité udržovat knot stále v délce 3-5 mm, a to i před prvním zapálením. Doporučujeme speciální nůžky na knot Yankee Candle. Pokud se objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek, zastřihněte knot, odstraňte jeho spálené zbytky a znovu svíčku zapalte. Pokud už zbývá jen 1,5 cm vysoká vrstva vosku, je čas se se svíčkou rozloučit. To zamezí možnému poškození povrchu pod svíčkou a také samotné sklenice.

Nejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku, aniž by se v ní udělal tunel tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Tak se z vosku vytvoří hladinka, která uvolňuje vůni nejintenzívněji. Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše. Pro nejrovnoměrnější hoření, lepší voskové jezírko a maximální dobu hoření můžete použít ozdobný prstenec IllumaLid či krásné cylindry, které sedí na průměr střední a velké svíčky Classic. Pokud se vám tunel již vytvořil, můžete zkusit ryze praktickou radu našich zkušených fanynek - obalit celou svíčku do alobalu (i po obvodu) a nahoře nechat pouze malý prostor pro plamínek. Celá svíčka se pěkně zahřeje a rozpustí se i tuhé okraje vosku. Jakmile je vosk rozpuštěný až ke kraji a svíčka po sfouknutí vychladne, sejměte alobal a při dalším zapálení se už budete moci těšit z krásného celistvého jezírka.

Svíčku nedoporučujeme pálit déle než 4 hodiny v kuse. Ideální je nechat jí posléze 2 hodiny vychladnout. Svíčky nepalte poblíž hořlavých předmětů, na choulostivém podkladu a také se ujistěte, že na ně nedosáhnou děti a domácí zvířata. A samozřejmě nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru, vždy jí při svém odchodu sfoukněte.

Votivní svíčky jsou vytvořeny tak, že se rozpouštějí, proto je vždy palte ve vhodných svícnech s kalíšky. Nikdy je nepalte volně stojící. Intenzívnějšího vonného efektu dosáhnete zapálením 2 až 3 votivek, můžete použít stejné nebo různé pro zajímavější efekt.

Provedení: votivní svíčka, dárková sada
Charakter vůně: svěží, ovocná, kořeněná, dřevitá
Barva: zlatá, béžová, zelená, červená
Doba provonění: 3 x 15 hodin
Hmotnost: 3 x 49 g
Velikost: votivní

Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Yankee Candle Candlelit Cabin - Chata ozářená svíčkou + Pomegranate Gin Fizz - Gin Fizz z granátového jablka + White Fir - Ojíněná jedle votivní svíčka 3 x 49 g, vánoční dárková sada

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247