Yankee Candle Glam Mosaic aromalampa průměr 10 cm, výška 13 cm

Překrásná aromalampa v odstínech zlaté a duhové představuje nejdůmyslnější způsob, jak upoutat pozornost vánočních návštěv. Čajová svíčka uvnitř (není součástí balení) aromalampy vytvoří nádherný třpytivý efekt. Aromalampa je nepostradatelná pro rozpouštění vonného vosku pomocí obyčejné čajové svíčky. Ta je umístěna ve... více
Běžná cena: 489  (-0%)
403.31 Kč bez DPH
dnů:2
488 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Kód: 1808254
EAN: 5038581047027
Výrobce: Yankee Candle®
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)

Yankee Candle Glam Mosaic aromalampa průměr 10 cm, výška 13 cm

Překrásná Aromalampa v odstínech zlaté a duhové představuje nejdůmyslnější způsob, jak upoutat pozornost vánočních návštěv. Čajová svíčka uvnitř (není součástí balení) Aromalampy vytvoří nádherný třpytivý efekt. Aromalampa je nepostradatelná pro rozpouštění vonného vosku pomocí obyčejné čajové svíčky. Ta je umístěna ve spodní části. Vrchní část Aromalampy je dostatečně široká, takže se vosk rozpustí na velké ploše a interiér je okamžitě a sytě provoněn.

  • Barva: zlatá a duhová
  • Velikost: 10 x 13 cm
ParametryPorovnání
Výrobce
Yankee Candle Massachusetts USA
Balení
1
Svíčka
Dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách

Jak správně používat vonný vosk
Vonné vosky mají hned několik výhod, proto jsou tolik oblíbené. Sytě provoní interiér až na 20 hodin (liší se dle intenzity vůně), je to nenákladná zkušební velikost, pokud nechcete hned investovat do svíčky, a dají se také mezi sebou kombinovat. Navíc můžete každý den volit jinou vůni podle nálady a počasí. Vosky rozpouštějte v aromalampě pomocí obyčejné čajové svíčky. Nepokládejte ho do vody. Vosk je plně rozpuštěný za několik minut. Můžete do mističky nalámat více druhů vosků, jen dejte pozor, aby se rozpuštěné do mističky vešly a nepřetekly. Doporučujeme nedávat aromalampu blízko zdi, velmi zřídka se může stát, že vosk trochu prská. Jakmile čajovka vyhoří, můžete zapálit další. Množství vosku neubývá, pouze slábne intenzita vůně. Přejete-li si vosk odstranit, nechejte ho úplně vychladnout a vložte aromalampu do mrazáku, za pár minut se vosk snadno vyloupne.

Materiál: sklo, keramika.

Průměr 10 cm, výška 13 cm.

Produkt zatím nehodnocen
Varianty tohoto produktu
Související produkty

Yankee Candle Glam Mosaic aromalampa průměr 10 cm, výška 13 cm

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247