Perla drápaná svíčka zlatá kónická 22 x 290 mm

Svíčka Perla - drápaná - zlatá - kónická - 22 x 290 mm - 1 kus Hloubka: 2,2 cm Šířka: 2,2 cm Výška: 29 cm Hmotnost: 72 g Svíčka slouží k běžnému pálení, ale může být i skvělým dárkem. Kvalita hoření je velmi vysoká. Svíčky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného parafinu vysoké kvality. Upozornění: Nikdy nenechávejt... více
Běžná cena: 27  (-15%)
19.01 Kč bez DPH
dnů:2
23 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Kód: 1601849
EAN: 8592001282421
Popis a parametry
Recenze (0)

Perla drápaná svíčka zlatá kónická 22 x 290 mm

Svíčka Perla

- drápaná
- zlatá
- kónická
- 22 x 290 mm
- 1 kus

Hloubka: 2,2 cm
Šířka: 2,2 cm
Výška: 29 cm
Hmotnost: 72 g

Svíčka slouží k běžnému pálení, ale může být i skvělým dárkem. Kvalita hoření je velmi vysoká. Svíčky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného Parafinu vysoké kvality.

Upozornění: Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Nenechávejte hořící svíčku v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Ujistěte se prosím, že svíce jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů.

Používáte-li ozdobné doplňky svící, odstraňte je. Chraňte zapálené svíce před průvanem. Svíce je potřeba zapalovat v dostatečné vzdálenosti od ostatních zdrojů tepla, například televizorů. Při hoření je chraňte před přímými slunečními paprsky. Hřbitovní svíce nebo náplně jsou určeny k dlouhodobému vyhoření. Proto je používejte výhradně venku, nebo ve vhodné náhrobní lampě. Svíčky k venkovnímu použití zapalujte na nehořlavé podložce. Ujistěte se, zda je svíčka ve vzpřímeném stavu.

Seznamte se vždy s instrukcemi danými návodem a dodržujte je. Před použitím odstraňte z výrobku všechny obaly. Votivní, čajové nebo ostatní svíčky stavějte zásadně na nehořlavou podložku. Nestavějte na televizor nebo jiné teplé plochy. Figurální svíčky jsou určeny k dekoračním účelům. Stavte je prosím na širokou podložku, protože svíčky s nepravidelným tvarem mohou kapat. Dohlédněte prosím, aby lampy dobře a samostatně stály. Nad plamenem musí být minimálně 6 cm místa.

Používejte pouze čajové svíčky v hliníkových obalech. Zkraťte knot před zapálením nebo opětovným zapálením svíčky na cca 1 cm. Kouří-li svíčky, zhaste ji a zkraťte knot. Plovoucí svíčky používejte pouze ve vhodných vodou naplněných nádobách. Dohlédněte, aby do rozehřátého vosku nevpadly žádné cizí předměty. Nenechávejte vyhořet svíčku úplně až k podložce.

ParametryPorovnání
Balení
1
Svíčka
Dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách
Barva
Zlatá
Výrobce
K.C.B Interlight, Německo
Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Perla drápaná svíčka zlatá kónická 22 x 290 mm

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247