Kreativ Colour Barvy na kamínky akrylové pastelové matné 7 barev x 15 g

Univerzální akrylátová vodou ředitelná barva se širokou škálou využití. Pro hobby, kreativní činnost, výtvarnou tvorbu, kamínkovou, ubrouskovou techniku, modelářství apod. Pro malování na nasákavé povrchy (papír, dřevo, terakotu, korek). Lze využít i k dekorování ozdobné glazované keramiky, skla a porcelánu. Pro hob... více
Běžná cena: 189  (-1%)
155.21 Kč bez DPH
Skladem 4 ks
187.8 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Popis a parametry
Použití
Důležité upozornění
Recenze (0)

Kreativ Colour Barvy na kamínky akrylové pastelové matné 7 barev x 15 g

Univerzální akrylátová vodou ředitelná barva se širokou škálou využití. Pro hobby, kreativní činnost, výtvarnou tvorbu, Kamínkovou, ubrouskovou techniku, modelářství apod. Pro malování na nasákavé povrchy (papír, dřevo, terakotu, korek). Lze využít i k dekorování ozdobné glazované keramiky, skla a porcelánu.

 • Pro hobby, kreativní činnost, výtvarnou tvorbu, ubrouskovou techniku, modelářství apod.
 • Vysoký obsah Pigmentu
 • Po tepelné fixaci (zažehlením) lze prát
 • Vhodná i na Kamínky
 • Velmi dobrá Krycí schopnost.
 • Univerzální akrylátová barva
 • Pro vnitřní i venkovní použití.
 • Po zaschnutí lesklá, stálobarevná
 • Voděodolná
 • 7 barev vodou ředitelných

Sada obsahuje: zelenou, fialovou, modrou, tmavě růžovou, světle růžovou, žlutou a oranžovou.

Je vaší vášní sbírání oblázků a kamenů?
Pokud se vám jich doma nashromáždilo už větší množství a vy nevíte, co s nimi, rozhodně se jich nezbavujte, můžete je zajímavě využít pro další hobby – Malování na kameny.

Kameny nalezené v přírodě přímo vybízejí svou originalitou k další tvorbě. Těmi nejkrásnějšími oblázky můžeme plnit dekorační misky, skládat je okolo rostlin v květináčích, aby pomáhaly rostlinám zadržovat vlhkost v půdě, můžeme s nimi vyplnit terárium, obsypávat plochy na zahradě, vyrábět si z nich dekorační podložky anebo na ně malovat.  

Co hraje roli u kamene 
Co se týče vhodnosti kamene, svou roli hraje nejen jeho velikost a tvar, ale rovněž barva a povrch kamene. Na hladké kameny se barva nanáší mnohem snadněji, než na kameny s hrubým povrchem.

Potřebné druhy barev 
S ohledem na barvy je třeba vybírat hlavně z pohledu krycí síly dané akrylové barvy. Mezi barvami může být velmi odlišný stupeň Krycí schopnosti a navíc i označení téže barvy odlišnými výrobci může být jiné. Vybírejte raději podle vzorníků barev. Dále rozlišujte mezi akrylovými barvami krycími, polokrycími a pololazurovacími. Nejprůsvitnější jsou lazurovací akvarelové barvy. U akrylových barev dodržujte okamžité zavírání, velmi rychle totiž vysychají.

ParametryPorovnání
Balení
24
Výrobce
Kreativ colour Třebíč s.r.o.
 1. Naneste na suchý a čistý povrch.
 2. Po zaschnutí je barva lesklá a voděodolná.
 3. Případné další vrstvy nanášejte až po zaschnutí.
 4. Nakonec je možné přelakovat akrylovým lakem.

Vyzkoušejte s námi Malování na kameny a zapojte se do kamínkování. Výtvarné techniky, která ovládla sociální sítě. Odreagujte se a udělejte radost i ostatním! 

Proměňte obyčejný kámen v krásnou a originální dekoraci. Nechte se inspirovat a naučte se s námi malovat na kameny, které si přinesete z procházky nebo přivezete z dovolené. Malovat na kameny zvládne opravdu každý! Dospělí se skvěle odreagují a děti budou mít zábavu na dlouhé hodiny. 

Materiálu pro tvorbu je všude dostatek
Vydejte se na procházku a přineste si domů kámen. Na první pohled něčím zajímavý, ideálně plochý nebo mírně zakulacený, dostatečně veliký, aby se vám na něj dobře kreslilo, a hladký. Malování na kámen s hrubým povrchem bude obtížnější. Kámen po přinesení z venku očistěte kartáčkem, omyjte ho mýdlovou vodou a důkladně ho osušte. 

Podklad je základ : 
Kámen doporučujeme před malováním natřít bílou podkladovou barvou. Vaše malba lépe vynikne! Výjimkou jsou akrylové barvy, které mají vyšší Krycí schopnost. S nimi můžete malovat přímo na kámen. 

 

Dodržujte čas schnutí! 
Na malování jsou nejlepší akrylové barvy. Rychle usychají a po zaschnutí jsou voděodolné. Využít však můžete i anilinové nebo temperové. Barvy můžete nanášet štětci nebo pěnovou houbičkou, která vám vykouzlí zajímavý efekt. Menší děti se mohou vyřádit s prstovými barvami nebo s barevnými fixami.

hvězdná znamení na kamínkách

 Na obtáhnutí obrysů se skvěle hodí akrylové pero nebo černá tuš. 

Po zaschnutí barev obrázek zafixujte akrylovým lakem nebo obyčejným lakem na vlasy. Malbu ochráníte před odřením, vlhkem i otěrem a dodáte ji lesk. Lak stříkejte z větší vzdálenosti a radši v několika vrstvách, aby se vám obrázek nerozpil! 

Zapojte se s námi do kamínkování a udělejte někomu radost! 
Zpříjemněte si procházku a vyrazte s dětmi hledat malované Kamínky nebo v blízkosti svého bydliště rozmístěte své vlastní výtvory. Malované kameny totiž ovládly sociální sítě. Svými výtvory i úlovky se chlubí nejen děti, ale i dospělí. Pochlubte se taky!

Základní postup, jak vytvořit malovaný kámen, jsme vám ukázali. Teď už je jen na vás, jak moc popustíte uzdu své fantazii a kam kamínek umístíte. Jen pamatujte na to, že kamínek by měl být umístěný na dobře viditelném místě, aby mohl někomu udělat radost, a být označený názvem facebookové skupiny a směrovacím číslem, aby bylo jasné, kde kamínek vznikl. 

Mimochodem, krásnou inspirací pro vás může být web elspethmclean.com, ze kterého pocházejí kamínkové Mandaly a další krásná díla z tohoto článku.

Produkt zatím nehodnocen
Varianty tohoto produktu
Související produkty

Kreativ Colour Barvy na kamínky akrylové pastelové matné 7 barev x 15 g

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247
Čeština
cz
Deutsh
de
English
en
Polish
pl
Slovenština
sk