Glade Aromatherapy Cool Mist Diffuser Moment Of Zen Lavender + Sandalwood náplň esenciální olej 17,4 ml

Aromaterapie využívá esenciální oleje, aby posilovala rovnováhu a harmonii lidského organismu po fyzické a psychické stránce. Vůně v nás vyvolávají příjemné pocity a cítíme-li se příjemně, má to obrovský terapeutický vliv na naše tělo. Glade® Aromatherapy přináší uvolnění, radost a pohodu. Představuje příjemnou terapii... více
Běžná cena: 199  (-5%)
156.2 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
189 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Energetické kameny
EK
Kód: 2203328
EAN: 5000204219715
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)
Ke stažení

Glade Aromatherapy Cool Mist Diffuser Moment Of Zen Lavender + Sandalwood náplň esenciální olej 17,4 ml

Aromaterapie využívá Esenciální oleje, aby posilovala rovnováhu a harmonii lidského organismu po fyzické a psychické stránce. Vůně v nás vyvolávají příjemné pocity a cítíme-li se příjemně, má to obrovský terapeutický vliv na naše tělo. Glade® Aromatherapy přináší uvolnění, radost a pohodu. Představuje příjemnou terapii, při níž se spojuje požitek s vůně se Stimulujícím účinkem světla. Prémiové spojení dvou esenciálních olejů z ověřených zdrojů, čisté složení bez Parabenů, ftalátů, umělého Pižma, přidaných barviv a recyklovatelné obaly z již recyklovaných materiálů dělají řadu Glade® Aromatherapy výjimečnou.

Elektrický difuzér Glade® Aromatherapy Cool Mist vypouští studenou mlhu a díky ní se do vzduchu rozptylují Esenciální oleje. Náplně jsou připravené k okamžitému použití, obsahují optimální koncentraci esenciálních olejů pro navození té správné nálady. Moment of Zen a Calm Mind pro uklidnění, Pure Happiness pro povzbuzení. Jemné světlo dotváří atmosféru a umocňuje požitek z vůně. Při použití difuséru Glade® Aromatherapy není potřeba voda.

  • 3 stupně intenzity uvolňování mlhy
  • Možnost nastavení 3 barevných odstínů světla
  • Sleep Mode se aktivuje po 8 hodinách provozu
  • Náplň vydrží až 60 dní
  • jednoduché vkládání náplně — „one-click mechanismus“ umožňuje rychlou výměnu kdykoliv se chcete naladit na jinou náladu
  • Náplň je určena pro elektrický difuzér GLADE Aromatherapy

Esenciální olej Moment of Zen v sobě skrývá nádhernou levandulovou vůni se Santalovým dřevem
Esenciální olej Glade® Aromatherapy Moment of Zen si vás získá hned při prvním uvolnění. Pokud milujete vůni levandule, tato vůně je pro vás jako stvořená. Levandule má příjemné uklidňující účinky, pomáhá zklidnit mysl a podpořit kvalitní a ničím nerušený Spánek. Santalové dřevo má jemnou dřevitou vůni vhodnou pro relaxaci a uvolnění. Pečovat o sebe, na chvilku zastavit a vychutnat si tuto smyslnou vůni, by měl být základ každého dne. Levandule pochází ze slunné a kamenité Provance ve Francii. Santalové dřevo pochází z australských hájů. 

ParametryPorovnání
Balení
8
Nebezpečnost pro zdraví
Nebezpečnost pro zdraví
Výrobce
S.C.Johnson

1. Otočte a zvedněte kryt difuzéru.
2. Vložte náplň do difuzéru, dokud neuslyšíte cvaknutí.
3. Nasaďte zpět kryt a připojte kabel USB. Zapojte kabel USB k libovolnému portu USB, včetně powerbanky a notebooku. Pro zapojení do elektrické zásuvky použijte vhodnou koncovku (není součástí balení).
4. Zapněte difuzér a nastavte na požadovanou intenzitu vůně a světla.
5. Během používání udržujte prostor nad a kolem difuzéru volný a bez překážek.

Obsahuje: 4-tert-butylcyclohexyl acetate, Linalool, cineole, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8- tetraMethyl-2-naphthyl)ethan-1-one.

Obsahuje Benzyl Salicylate, Limonene, 1-(5,5-diMethyl-1-cyclohexen-1-yl)pent-4-en-1-one, 2,4-dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde, Coumarin, dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci.

Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Glade je značkou společnosti Johnson Family. Dnes již pátá generace společnosti S.C. Johnson pokračuje v dědictví svého zakladatele. S.C. Johnson je už více než 120 let symbolem výjimečné kvality. Vyrábí inovativní čistící prostředky a bere přitom ohled na společnost, životní prostředí a především na blaho svých zákazníků. Produkty od této rodinné firmy jsou bezpečné a účinné. Mezi další značky této společnosti patří například Pronto, Raid nebo Duck.

Produkt zatím nehodnocen
Bezpečnostní list
Varianty tohoto produktu
Související produkty

Glade Aromatherapy Cool Mist Diffuser Moment Of Zen Lavender + Sandalwood náplň esenciální olej 17,4 ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247