Charm Sterlingové stříbro 925 Mayský kalendář, humří spona přívěsek na náramek symbol

Mayský kalendář, též zvaný rituální kalendář, se týká času, který je nepopiratelným faktem existence. Je to lineární realita definující naši smrtelnost. Času je podřízen veškerý život na Zemi, ale i život planet a galaxií. Podle mnoha prastarých společenství existují dvě dimenze času: reálný čas a posvátný čas. Jestli... více
Běžná cena: 1 235  (-29%)
726.45 Kč bez DPH
Skladem 1 ks
879 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Kód: 2403184
EAN: 0035-637-21
Popis a parametry
Recenze (0)

Charm Sterlingové stříbro 925 Mayský kalendář, humří spona přívěsek na náramek symbol

Mayský kalendář, též zvaný rituální kalendář, se týká času, který je nepopiratelným faktem existence. Je to lineární realita definující naši smrtelnost. Času je podřízen veškerý život na Zemi, ale i život planet a galaxií.

Podle mnoha prastarých společenství existují dvě dimenze času: reálný čas a posvátný čas. Jestliže reálný vyjadřuje dění, jemuž jsme všichni podřízeni a proti němuž jsme více či méně bezmocní, pak posvátný čas vyjadřuje řád vesmíru – je to tmel, který drží vesmír pohromadě. Bez vědomí vesmírného řádu by se nemohlo nic dít. Posvátný čas existuje současně s obyčejným časem, ale když vstoupí šaman do svého magického kruhu, ocitá se v rituálním prostoru (stejně jako kněz u oltáře) – je to posvátné místo, kde běžné zákony reality neplatí – tady se děje magie – střed šamanova kruhu se stává středem vesmíru. Do tohoto rituálního prostoru vstupujeme kdykoli meditujeme nebo se modlíme, tedy kdykoli uctíváme přítomnost vyššího principu (boha, vesmíru) v našich životech. Kdykoli vstoupíme do rituálního prostoru, vstoupíme i do rituálního času – normální čas plyne kolem nás, ale už nejsme jeho součástí – naše vnímání času se změnilo. Nejsou to už pouhé hodiny a minuty běžící vpřed - nastává duchovní přítomnost – to je posvátná dimenze času.

V řadě přívěsků najdete různá témata a styly, které jsou pro vás smysluplné nebo prostě lahodí oku, pro váš náramek nebo náhrdelník. Přívěsek je připevněný k řetízku pomocí karabinky. Vytvořte si zcela unikátní šperk nebo několik šperků ze stále se rozrůstající řady Thomas Sabo.

Mějte na paměti, že přívěsky nejsou úplně identické v důsledku ruční práce. Tento okouzlující stříbrný přívěsek je perfektním dárkem pro Vás i Vaše blízké. Objednejte nyní a vytvořte si vlastní nezapomenutelné okamžiky, které si budete připomínat celý život. Buďte originální, buďte jedinečná!
  • špičková kvalita, řemeslného zpracování, ručně dohotovené
  • vysoce leštěné, barva proti vyblednutí
  • komponent k dotvoření šperku
  • přívěsek je kompatibilní s náramky Pandora, Tedora, Thomas Sabo
  • materiál: Stříbro 925
ParametryPorovnání
Balení
1
Materiál
925 Stříbro
Typ produktu
Ruční výroba
Výrobce
EK energimůza Morava
Produkt zatím nehodnocen
Varianty tohoto produktu
Související produkty

Charm Sterlingové stříbro 925 Mayský kalendář, humří spona přívěsek na náramek symbol

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247