Antonio Banderas

Antonio Banderas se narodil ve Španělsku a v 19tiletech se stal členem Španělského národníhodivadla v Madridu, kde působil do roku 1986. Odroku 1982 jej hojně obsazoval do svých filmů PedroAlmodovara a díky svým skvělým výkonům získal vroce 1992 roli v prvním americkém filmu Královémamba. Jeho kariéra rychle stoupala a natočil vynikající filmy Desperado, Evita anejznámější
Zorro: Tajemná tvář. Stejně jako je úspěšný na stříbrném plátně, daří se mu ipři tvorbě vlastních vůní, které se staly velmi oblíbené a jsou hitem okamžitě po uvedení natrh.
Země: Spojené státy americké
Hlavní předmět činnosti: Celebrity Značka
webové stránky: odkaz na to je celebrita značka Mateřská společnost: Puig 

SARANTIS BELGRADE byl založen v roce 1997 se sídlem v Bělehradu. Aktivity srbské společnosti zahrnují distribuci vlastních produktů v oblasti kosmetiky a péče o domácnost, stejně jako distribuce kosmetiky od mezinárodních společností na základě dohod o zastoupení. SARANTIS BELGRADE zajišťuje navíc také export do Černé Hory.
Během roku 2011 skupina SARANTIS získala srbskou značku produktů pro péči o domácnost TOP STAR, která obsahuje řadu produktů pro úklid, jako jsou mopy, houbičky, drátěnky, hadříky a další. Skupina SARANTIS díky této akvizici dále posílila svou pozici v oblasti produktů pro domácnost na srbském trhu.
V roce 2011 společnost dále zavedla na srbský trh vlastní značku BIOTEN, čímž vstoupila do nové oblasti péče o obličej a tělo. Portfoli značek společnosti zahrnuje vlastní řady kosmetiky STR8, C-THRU, BU, ELODE, BIOTEN, ORZENE a CARROTEN, vlastní řady potřeb pro domácnost FINO, TOPSTAR, CAMEL a TUB.O.FLO, stejně jako distribuované značky ANTONIO BANDERAS a SHAKIRA.
V roce 2013 společnost navíc vstoupila do oblasti pracích prostředků s produkty DYLON. O další rok později se stala majitelem české firmy Astrid.

Zobrazit více
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247