Albi Šperk náramek gumička Kočka moudrost, intuice 1 kus různé barvy

Obdarujte svou milovanou přítelkyni, maminku nebo kamarádku náramkem v dárkovém balení. Obdarovaná si tak na vás vzpomene při každé příležitosti když si náramek nandá. Motiv: Kočka na gumičce barvu zasíláme na základě skladových zásob KOČKA MOUDROST-INTUICE-VNITŘNÍ-JASNOZŘIVOST Kočky mají „šestý smysl“, vnímají... více
Běžná cena: 79  (-10%)
58.68 Kč bez DPH
dnů:2
71 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
1
Energetické kameny
EK
Kód: 2203618
EAN: 8590228036551
Výrobce: Albi
Popis a parametry
Recenze (0)

Albi Šperk náramek gumička Kočka moudrost, intuice 1 kus různé barvy

Obdarujte svou milovanou přítelkyni, maminku nebo kamarádku náramkem v dárkovém balení. Obdarovaná si tak na vás vzpomene při každé příležitosti když si náramek nandá.

 • Motiv: Kočka
 • na gumičce
 • barvu zasíláme na základě skladových zásob

KOČKA
MOUDROST-INTUICE-VNITŘNÍ-JASNOZŘIVOST
Kočky mají „šestý smysl“, vnímají vše mezi nebem a zemí a jsou jasnozřivé. Dokáží vidět démony a duchy. Mají předtuchy a jednají v souladu s momentálně působící energií. Střeží domov a energii těch lidí, kteří s nimi dobře zachází. Stejně jako se samy čistí, udržují v čistotě i jejich pole a svůj domov i se svými oblíbenými lidmi. Svůj revír značkují a brání jej před vetřelci.

 • Jako sfinga chrání vstupní brány do jiných dimenzí, světů a časoprostorů. 
 • Z jejích očí můžete vyčíst bystrost a neustálou pozornost zachytit nadpozemsky rychlý pohyb.
 • V uších má kočka antény, které používá v nadsmyslových oblastech, jsou jako radary, dokáží zachytit zvuky ze světů, které my nevidíme. 
 • Její tělo se dokáže pružně pohybovat mezi světy a dimenzemi a proto je kočka bezpečný průvodce ve všech realitách a časoprostorech. Meditace, sny, regresní terapie, pobyt ve tmě apod.
 • Kočka chrání a zaceluje biologického pole. Stejně jako s člověkem, to funguje i s místy. Kočky jsou schopny velice přesně určit geopatogenní zóny.
 • Kočka vstřebává negativní energií. Většinou jí najdete na místě, kde se mohou nasytit negativní energií, tam, kde je nějaký problém.
 • Pokud každý den posloucháte předení kočky, které běží na frekvenci 4-16Hz, má to konstruktivní vliv na vaši imunitu. Vědci naznačují, že předení koček urychluje hojení ran, růst a posílení kostí.
 • Šamanské práci propůjčuje kočka svému chráněnci moudrost, intuici, vnitřní vedení, jasnozřivost, schopnost jednání a vyššího porozumění věcem. Pomáhá čistit pole, vyhánět temné síly a budovat vitální energii.

Kočka může být aktivní ve dne, i v noci. Reaguje bezprostředně. Naslouchejte sami sobě, poznáte, kdy musíte být aktivní a kdy můžete polevit a odpočívat na teplém krbu. Kočka vám propůjčuje sílu jednat rychle a instinktivně, ukazuje vám jak zjistit a zneškodnit zloděje energie. Učí vás brát život jako hru a menší střety považovat za lekce školy života.

Kočka bývá nevypočitatelná a nezávislá, udržuje si tak svébytnost a svobodu. Umí se o sebe postarat, užívá si života a opatří si, co potřebuje. Může mazlit a tulit, ale stejně dobře prskat a bojovat. Řídí se jinými zákony, které nejsou z tohoto světa. Poučte se od ní, hlídejte si svou svobodu a udržujte si svou nezávislost. Být nezávislý znamená být svobodný.

V případě, že se majiteli kočky podaří navázat s ní důvěrný vztah,

 • je kočka schopná najít a léčit nemocná místa svému majiteli.
 • Lehne si na nemocné místo, přede, ohřívá ho svým teplem a bolest ustupuje. 
 • Ve vážných případech může kočka několik hodin setrvat na nemocném místě.
ParametryPorovnání
Balení
1
Výrobce
© ALBI Česká republika a.s.,
Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Albi Šperk náramek gumička Kočka moudrost, intuice 1 kus různé barvy

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247