Yankee Candle Tropical Breeze - Tropický vánek vonná svíčka votivní ve skle 3 x 37 g, dárková sada

Doba hoření: až 12 hodin každá svíčka Tropical Breeze (Tropický vánek) Vůně osvěžujícího koktejlu v horkém letním dni. Smíchejte vůni mučenky a kvajávy a promněte lístky čerstvé máty mezi prsty. Ta vůně je přímo rajská! Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně ... více
255.37 Kč bez DPH
Skladem 2 ks
309 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Energetické kameny
EK
Kód: 2300429
EAN: 5038581128382
Výrobce: Yankee Candle®
Popis a parametry
Použití
Složení
Recenze (0)

Yankee Candle Tropical Breeze - Tropický vánek vonná svíčka votivní ve skle 3 x 37 g, dárková sada

Doba hoření: až 12 hodin každá svíčka

  • Tropical Breeze (Tropický vánek)
    Vůně osvěžujícího Koktejlu v horkém letním dni. Smíchejte vůni MučenkyGuava nazývaná Kvajáva je ovoce stromu Kvajáva Hrušková, pocházejícího z Jižní Ameriky, kde jsou tyto plody velmi oblíbeným ovocem. Vůně Kvajávy je svěží a šťavnatá s tropickou nasládlostí. Díky vysokému obsahu vitaminu C (184 mg/100) se Guava řadí k…">Kvajávy a promněte lístky čerstvé máty mezi prsty. Ta vůně je přímo rajská!

Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří.

Člověk reaguje na vůně velmi silně. Lidé mívají s určitou vůní spojený určitý vjem nebo zážitek. Když pak dané aróma znovu ucítí, vybaví si krásnou chvíli se všemi detaily. Naše vůně navozují výrazně příjemné pocity, které vás uvolní a podpoří vnímání harmonie světa kolem vás.
ParametryPorovnání
Výrobce
Yankee Candle Massachusetts USA
Svíčka
Dodržujte piktogramy uvedené na svíčkách
Typ produktu
Ovocná vůně
Balení
1

Jak nejlépe vypálit svíčku
Je velmi důležité udržovat knot stále v délce 3-5 mm, a to i před prvním zapálením. Doporučujeme speciální nůžky na knot Yankee Candle. Pokud se objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek, zastřihněte knot, odstraňte jeho spálené zbytky a znovu svíčku zapalte. Pokud už zbývá jen 1,5 cm vysoká vrstva vosku, je čas se se svíčkou rozloučit. To zamezí možnému poškození povrchu pod svíčkou a také samotné sklenice.

Nejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku, aniž by se v ní udělal tunel tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Tak se z vosku vytvoří hladinka, která uvolňuje vůni nejintenzívněji. Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše. Pro nejrovnoměrnější hoření, lepší voskové jezírko a maximální dobu hoření můžete použít ozdobný prstenec IllumaLid či krásné cylindry, které sedí na průměr střední a velké svíčky Classic. Pokud se vám tunel již vytvořil, můžete zkusit ryze praktickou radu našich zkušených fanynek - obalit celou svíčku do alobalu (i po obvodu) a nahoře nechat pouze malý prostor pro plamínek. Celá svíčka se pěkně zahřeje a rozpustí se i tuhé okraje vosku. Jakmile je vosk rozpuštěný až ke kraji a svíčka po sfouknutí vychladne, sejměte alobal a při dalším zapálení se už budete moci těšit z krásného celistvého jezírka.

Svíčku nedoporučujeme pálit déle než 4 hodiny v kuse. Ideální je nechat jí posléze 2 hodiny vychladnout. Svíčky nepalte poblíž hořlavých předmětů, na choulostivém podkladu a také se ujistěte, že na ně nedosáhnou děti a domácí zvířata. A samozřejmě nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru, vždy jí při svém odchodu sfoukněte.

  • HLAVA parfému se rozvoní hned po jeho aplikaci a na základě tohoto prvního dojmu se rozhodujeme, jestli se nám vůně líbí nebo ne. Ingredience zastoupené v hlavě parfému bývají hodně intenzivní, ale odeznívají rychle. HLAVA bývá cítit jen několik…">HLAVA: šťavnatá HruškaBergamot (Citrus Bergamia) je voňavé ovoce velikosti pomeranče, barvou podobné Citronu. 80 % světové produkce se pěstuje v jižní Kalábrii v Itálii. Bergamotové silice jsou základem chutě a vůně čaje druhu Earl Grey.">bergamot, zralá Marakuja, Kvajáva a pomeranč
  • SRDCE parfému, které tvoří středně Prchavé látky. Proto je cítit mnohem déle než HLAVA. Obvykle to jsou 2 až 3 hodiny. SRDCE parfému určuje celkový charakter vůně, tudíž bývá výraznější a je…">SRDCE: Mučenkaaroma Eukalyptu navozuje optimismus, otevřenost a volnost. Vyhovuje lidem, kteří cítí emoční sevření, ať už doma, v práci nebo ve společnosti. Inhalace Eukalyptového esenciálního oleje podporuje dýchání a přináší uvolnění…">EukalyptusEsenciální olej Litsea cubeba má osvěžující citrusovou vůní a antidepresivními účinky při psychických obtížích jako únava a úzkost. Jeho vůně doslova zaplavuje přívalem energie, navozuje pocit dobré nálady, podporuje soustředění a duševní svěžest.…">Litsea cubeba a mátové lístky
  • Prchavé látky, které jsou cítit nejdéle. Základ parfému trvá zhruba 4 hodiny, u některých vůní to může být i celý den. Záleží na poměru a kvalitě ingrediencí. V základu jsou…">ZÁKLAD: jabloňové dřevo, tahitská vanilkaPižmo (odborně a hovorově zastarale mošus) je pronikavě páchnoucí látka, kterou produkují samci kabarů pižmových při značkování svého území. Této látce, strukturně podobné feromonům, se přisuzují afrodiziakální účinky. Pižmo bylo hojně využíváno…">pižmo
Produkt zatím nehodnocen
Související produkty

Yankee Candle Tropical Breeze - Tropický vánek vonná svíčka votivní ve skle 3 x 37 g, dárková sada

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Energetické kameny
tř. Masarykova 145
69801 Veselí nad Moravou
Česká Republika
IČO: 40393488
DIČ: CZ6061060247