Nefrit Masážní váleček na obličej oboustranný 15 cm

Nefritový kámen - jemná masáž stimuluje průtok krve ve vaší tváři a díky tomu se mnohem lépe projeví účinky vaší oblíbené hydratační péče. vhodný jak k masáži obličeje, k masáži jiných partií těla intenzivně uvolňuje svaly v obličeji, na krku a dekoltu napomáhá k lepší vstřebatelnosti kosmetických přípravků. N... více
Běžná cena: 672  (-55%)
304 Kč bez DPH
Skladem 5 ks
304 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Energetické kameny
EK
Popis a parametry
Použití
Složení
Důležité upozornění
Recenze (0)

Nefrit Masážní váleček na obličej oboustranný 15 cm

Nefritový kámen - jemná masáž Stimuluje průtok krve ve vaší tváři a díky tomu se mnohem lépe projeví účinky vaší oblíbené hydratační péče.

 • vhodný jak k masáži obličeje,
 • k masáži jiných partií těla
 • intenzivně uvolňuje svaly v obličeji, na krku a dekoltu
 • napomáhá k lepší vstřebatelnosti kosmetických přípravků.

Nefrit byl velmi oblíbený již ve staré Číně a Babylonu. Lidé věřili, že dokáže pomoct při řešení neočekávaných situací a byl používán při různých duchovních obřadech. V čínské kultuře nefrit vyjadřoval 5 hlavních ctností císařů, kterými jsou odvaha, moudrost, spravedlivost, milosrdenství a skromnost. Čína se dokonce nazývá jako nefritové království. Jak je vidět, nefrit má skutečně dlouho historii a obdiv všech Číňanů. Oblíbené jsou hlavně jeho energetické účinky, jelikož je považován za prostředníka mezi “nebem a zemí”.  

 • zpevňující účinky na pokožku
 • zmírňuje kruhy a otoky pod očima
 • znásobuje účinnost kosmetických přípravků
 • relaxační účinky
 • vhodné pro aplikaci krémů, pleťových sér a olejů
 • pohodlné držení
ParametryPorovnání
Výrobce
EK energimůza Morava
Balení
1

Manipulace je velice jednoduchá, stačí jím masírovat obličej jednou až dvakrát denně, po dobu 3-5 min.

 • aplikujte krém, pleťové Sérum nebo olej na pokožku
 • pro zbavení otoků a kruhů pod očima, dejte roller na pár minut do mrazáku
 • promasírujte okolí očí a okolí rtů
 • při masáži postupujte vždy pouze směrem nahoru a do stran
 • masáž začínáme od dekoltu směrem nahoru na krk
 • poté směřujeme rollerem na obličej

Po každém použití masážní váleček umyjte mýdlem a teplou vodou.

Tip kosmetičky

 • napomáhá k lepší vstřebatelnosti veškerých kosmetických produktů pro růst nových pleťových buněk a vypnutí pleti
 • pro maximální účinek, uchovávejte váleček v lednici, chladivá teplota osvěží a vyhladí Vaši pleť
 • pokožka bude krásně zářivá, svěží, vypnutá
 • můžete rozloučit s otoky a Kruhy pod očima
 • večer váleček nahřejte pod teplou vodou a dopřejte si tak uvolňující relaxační masáž obličeje

Často kladené dotazy?

 • 1. Pro koho je kamenný váleček vhodný? Úplně pro všechny, v každém věku a pro každý typ pokožky.
 • 2 Na co přesně je kamenný váleček dobrý? Dopřeje vám relax, uvolnění ale také rozproudí krevní cirkulaci v pleti. To má pak za následek zdravě vypadající a vypnutou pleť.
 • 3. Jak přesně s váleček pracovat? Válečky jsou z různých kamenů, doporučujeme instinktivně si vybrat ten co vám bude nejblíž. Před masáží můžete na pleť aplikovat sérem, krém nebo olej a začít masírovat. Váleček si v zimně můžete nahřát pod teplou vodou a dopřát si tak relaxační uvolňující masáž nebo v létě ho dát na chvilku do mrazáku pro silnější vypnutí a zbavení se černých kruhů pod očima.
 • 4. Může váleček používat více lidí? Po každé aplikaci by jste měli váleček jemně umýt stačí voda a dezinfekční mýdlo. Pak ho může používat i někdo jiný. Ale nezapomínejte, že do kamene se vždy ukládá energie daného člověka, proto doporučujeme, aby každý měl svůj masážní váleček. Pokud tomu tak není. Kámen se od energie očisťuje pod studenou vodou a pak nechat na okně uschnout.
 • 5. Můžu válečkem masírovat i krk a dekolt? Určitě ano.
 • 6. Na co slouží menší otáčivý váleček? Menší otáčivý váleček slouží na masáž kolem očí a rtů.

 

Skládá se z podlouhlého kamenem z čistého Nefritu, který je připevněn k rukojeti s kovovým rámem, má dvojí koncovku. Kosmetický masážní váleček lze použít na všechny typy pleti. Historie tohoto masážního rolleru, sahá již do sedmého století v Číně. Tam si místní lékaři uvědomili, jakou léčivou sílu a hojivé účinky, mohou mít tyto drahokamy.

Materiál : Masážní váleček je vyroben z čistého kamene Jadeit.
Vyrobeno: Čínská lidová republika, Kámen v Brazílii

Všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře! Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek a psychickou podporu ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě poškození kamenů. Dodržujte návod na údržbu. Roller skladujte na čistém a suchém místě (povrchu) a při pokojové teplotě.

HISTORIE A TRADICE

Po staletí se věřilo, že přináší štěstí. Kultury po celém světě věří, že představuje bohatství ctnost, včetně štěstí, odvahy, čistoty, dlouhověkosti a moudrosti. 

Nefritu se přikládají magické schopnosti, byl za mayských, ale i čínských císařů symbolem absolutní moci.
Nefrit by se dal označit za kámen, který se už odjakživa považuje za cennější než diamant, či drahé šperky. Nejkrásnější kameny ale těžko nalézají kupce, neboť jejich cena strmě vzrostla.
Nefrit je drahokam jenž je symbolem čistoty a dlouhověkosti, je opředen pověstí, že dokáže přinést zdraví a odhání zlé duchy.

Podle čínské legendy je nefrit zkrystalizovaným měsíčním světlem, které k nim přišlo z posvátné hory. Dodnes proto věří, že jde o převtělení kosmického principu. Existuje však i příběh o tom, že se zrodil při velké bouři, a od té doby ho měli v domácnostech proto, aby je ochránil před blesky. Už staří Řekové o něm tvrdili, že žádný jiný kámen není tak tajemný, jako nefrit.

V Číně se také věří, že nošení Nefritu působí jako ochranný štít proti mnoha druhům neštěstí. Nefrit, radí Číňané, by se měl nosit a nikdy neschovávat v krabici, aby nezbělal a neumřel. Starověká čínská víra tvrdí, že chrání před smrtí a rozkladem, vedla k vytvoření pohřebních obleků z Nefritu. Tento oblek se skládal z tisíců nefritových destiček spojených drátem k zapouzdření těl královských členů dynastie před uložením do jejich hrobek. Pokud se váš nefrit odštípne, má se za to, že absorboval útok místo vám. Ve stejném duchu, pokud se váš Nefrit zakalí nebo otupí, má se za to, že absorboval negativní energii určenou vám.

Už staří Číňané si z nefritu vyráběli číše, ze kterých pili, protože věřili v jeho očistnou sílu a že že nápoje z nefritových číší mají léčivé účinky. Oblíbené byly i nejrůznější druhy šperků a amuletů, kterým se přikládaly léčivé účinky, např. Detoxikace organizmu, léčení zánětů ledvin (řec. nephritis - odtud název drahokamu) i močových cest. V duševní oblasti se věřilo, že nositel nefritu nabude duševního klidu a vyrovnanosti, získá klidný a nerušený Spánek, uleví se mu od bolesti hlavy, tlumí agresivitu a pomáhá utišit žal.

Nefrit je ztělesněním kosmického principu.
Disponuje pěti schopnostmi v souladu s čínskou filozofií: soucit, pokora, odvaha, spravedlnost, moudrost. Byla mu také připisována laskavost znalosti, mravnost, bezúhonnost vytrvalost, spontálnost morálka a muzikálnost. 
Konfucius - bývá považován za prvního čínského filozofa, spatřoval v nefritu všechnu krásu a vznešenost s nimiž by mělo korespondovat lidské chování Tun-Či - Ušlechtilého člověka.
Taoističtí kouzelníci míchaly lektvary s mletým nefritem, jako elixír nesmrtelnosti. Oblíbené byly i nejrůznější druhy šperků a amuletů, kterým se přikládaly léčivé účinky,

Doslovný překlad tohoto kamene jsou ledviny, z čehož vyplívá, že má obrovský vliv na tuto oblast těla.

Produkt zatím nehodnocen
Varianty tohoto produktu
Související produkty

Nefrit Masážní váleček na obličej oboustranný 15 cm

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené